Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell "mészároslőrincezni?

Miért kell "mészároslőrincezni?

Figyelt kérdés
Szerintem alapvetően ő nem egy gonosz ember. Nincsen benne rosszindulat stb. Oké ő egy stróman persze, de eleggé gyámoltalannak tűnik mellette, még azt is kinézem belőle hogy azt sem tudja hogy a cégeit és a vagyonát bár jog betűjét betartva de közben mégis csalárd módon szerezte. Beszélni nem tud értelmesen, de nem gonosz neki szerintem mez van mondva mikor mit csináljon és ennyi, neki ez így jó, nem akar ő senkinek alapvetően rosszat, csak egy egyszerű munkásember.
márc. 26. 09:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Igazából simán látnám miniszterelnöknek is, nekem szimpatikus, és tartom annyira értelmes embernek, hogy megtudná csinálni. Plusz ha esetleg valami nem menne akkor a tanácsadói segítségére is számíthat. De tényleg egy ilyen fideszest simán látnék miniszterelnöknek, aki ennyit adományoz és nincs benne gazemberség és rosszindulat. Nem vagyok fideszes."


Ebben egyetértünk, én is inkább látnám az ország élén lölőt mint Orbánt. (Már amennyiben csak ez a két lehetőség van..)

Vele ellentétben lölő legalább nem annyira gátlástalan gazember.

márc. 26. 09:59
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

" Nem célra vezető 2 bitesen szemlélni folyamatosan a világot."


Na nálam már ez is red flag az okoskodni próbáló buta emberre, aki leírja azt hogy "2 bites".


Amire te gondoltál az az 1 bites, de nem csodálom ha nem érted hogy pontosan mit is jelentenek ezek.

márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#9 Én gondolkodom 2 bitesen mikor te jössz elő ilyen ostoba kérdéssel? Komolyan?

"Mivel én egyik szekértáborhoz sem sorolom magam és nem vagyok hajlandó veled ellentétben betagozódni ebbe a "jók-rosszak" felosztásba(javíts ki persze ha tévedek) ezért saját magam természetesen szubjektív szemlélete alapján gondolom hogy stróman és nyilván semmilyen hiperbolikus bizonyítékot nem fogok tudni eléd tárni. Ettől még így gondolom."

Aha. Te így gondolod. Magadtól. Ismered talán személyesen? Ismered az elmúlt 30 évben végzett tevékenységét, tudod mit hol csinált, milyen volt polgármesternek? Ez tényleg a te személyes véleményed és nem egyoldalúan átvettél egyféle dolgot a médiából, nem foglalkozva azzal amit pont a valóság mutat vele szemben?

Tényleg azt gondolod, hogy éveken át megválasztotta a települése képviselőnek, polgármesternek és elnézték neki, hogy buta?

"Nem használtam ezt a szót hogy "buta". "

Nem, de azt hiszed más nem érti meg hogy amit leírtál az ezt jelenti?

Megpróbálod magadat beállítani valami elfogulatlan, középen álló személynek, mikor a kérdésed alapja maga az elfogultság és egyoldalú, igen hiányos tájékozottság, elfogultság. Azt ismételgeted amit az egyik politikai oldal mesél és semmi más.

Személyeskedsz, mást nem vagy képes tenni. A kérdéseddel és a válaszaiddal egyaránt.

márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elmagyarázom hogy ne legyél olyan buta mint lölő.


2 Bit-nyi információ az négy különböző állapotot tud kifejezni.

00- lölő buta

01- lölő kicsit buta

10- lölö kicsit okos

11- lölő okos


Ezzel szemben 1 Bit-nyi információn csak a következő állapotokat tudod kifejezni:

0- lölő buta

1- lölő okos


Szóval amire te gondoltál az az EGY BITES "gondolkodás"...

márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

" Nem célra vezető 2 bitesen szemlélni folyamatosan a világot."



Na nálam már ez is red flag az okoskodni próbáló buta emberre, aki leírja azt hogy "2 bites".



Amire te gondoltál az az 1 bites, de nem csodálom ha nem érted hogy pontosan mit is jelentenek ezek."


Eleinte én is kerültem ezt a jelzőt de tényleg igaz sok emberre. Egyébként köszönöm a kijavítást, mostantól helyesen használom a szót, legyen akkor 1 bites.


"#9 Én gondolkodom 2 bitesen mikor te jössz elő ilyen ostoba kérdéssel? Komolyan?"


Pontosan. Ezzel pedig (még) nem állítottál semmit. A kollegád az előbb már kijavított hogy az amit 2 bitesnek mondtam az valójában 1 bites...használd azt légyszíves.


"Aha. Te így gondolod. Magadtól. Ismered talán személyesen? Ismered az elmúlt 30 évben végzett tevékenységét, tudod mit hol csinált, milyen volt polgármesternek? Ez tényleg a te személyes véleményed és nem egyoldalúan átvettél egyféle dolgot a médiából, nem foglalkozva azzal amit pont a valóság mutat vele szemben?"


Most ezt vice-versa róhatnám fel neked is mint elfogultságot. Szerintem sehová nem vezető érvek ezek a "ottvótá?" "ismered személyesen" Nem, nem ismerem személyesen és nem tudom napra pontosan a 30 évben végzett tevékenységét, de nem is állítottam ilyet. Azt sem vitatom el hogy nem csak negatív dolgok fűzödnek(hetnek) a nevéhez. Kvázi az egyetlen dolog amit szóvátettem hogy Orbán Viktor strómanja. Én is arról beszélek amit "a valóság mutat vele szemben" csak lehet én más valóságot látok mint te. De akkor magyarázd már el mi jót tett és mi az ami felett elsiklok a róla alkotott véleményem kialakításában? Én nem ismerem személyesen és nem ismerem az elmúlt 30 évét, ha te igen akkor halljuk.


"Tényleg azt gondolod, hogy éveken át megválasztotta a települése képviselőnek, polgármesternek és elnézték neki, hogy buta?"


Nem mondtam hogy buta:) De nem kell különösebben okosnak lennie ahhoz hogy megválasszák.


"Nem, de azt hiszed más nem érti meg hogy amit leírtál az ezt jelenti?"


Én nem hiszek semmit, te vagy az aki ezt hiszi. Én világosan leírtam mit jelent számomra az ha valaki "buta". Ennek tükrében azt hogy buta nem tudnám rá mondani. Mert ez nem igaz. Bármennyire is próbálod belemagyarázni.


"Megpróbálod magadat beállítani valami elfogulatlan, középen álló személynek, mikor a kérdésed alapja maga az elfogultság és egyoldalú, igen hiányos tájékozottság, elfogultság. Azt ismételgeted amit az egyik politikai oldal mesél és semmi más."


Én annak gondolom magam igen, bármennyire is arcátlanságnak tűnik ezt állítani. Ugyanúgy elmondom a véleményem az összes szekértáborról az úgynevezett balibberális propgandáról. Korábban kértelek hogy akkor hozakodj elő hol is voltam pontatlan, te miben látod konkrétan az elfogultságom?


"Személyeskedsz, mást nem vagy képes tenni. A kérdéseddel és a válaszaiddal egyaránt."


Elég nevetséges ezzel jönnöd, mert noha valóban személyeskedtem én is, de nem én kezdtem hanem te. Ha ezeket a határokat a vitapartner átlépi akkor természetes hogy én is gond nélkül megteszem, mert régi bölcsesség hogy mindenkivel a saját szintjén kell kommunikálni. Ha neked ez belefér akkor nekem miért ne? Szerintem ebben a kérdésben te vagy borzasztóan elfogult ezzel a hisztériával amit itt lenyomsz, nekem úgy tűnik hogy személyesen Lölő helyett is megsértődsz..


"Elmagyarázom hogy ne legyél olyan buta mint lölő.



2 Bit-nyi információ az négy különböző állapotot tud kifejezni.


00- lölő buta


01- lölő kicsit buta


10- lölö kicsit okos


11- lölő okos



Ezzel szemben 1 Bit-nyi információn csak a következő állapotokat tudod kifejezni:


0- lölő buta


1- lölő okos



Szóval amire te gondoltál az az EGY BITES "gondolkodás"..."


Köszi, már a korábbi kommentedből is sikerült összerakni.

márc. 26. 11:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!