Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek azt, hogy Magyar...

Nem érzitek azt, hogy Magyar Péter átesett a ló túloldalára?

Figyelt kérdés
A kezdeti "na, na, végre valaki" érzést bennem már felváltotta egy szekunder szégyenérzet. Már csak a bulvári kíváncsiság az, ami elolvastatja velem azokat a dolgokat, amiket tesz, de tudom, hogy idővel ez is elmúlik, és inkább kerülöm a nevét, bárhol is akadjak bele. Úgy érzem, továbbra sem tud majd kinőne egy jó kis ellenzék, mert valaki öncélú ámokfutást rendez.

#Magyar Péter #politikai csatározás
márc. 26. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem!Sőt,még fel sem ült a lóra.Még csak készülődik.
márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem érzem. Bizonyítékot mutatott hogy ez egy maffia kormány aki a bíróság munkájába nyúlkál.
márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel Magyar Péter személye, vagy az, hogy milyen férj volt, milyen családi életük volt, mennyit és hogy veszekedtek, miket írnak róla, mit ír róla most utólag a volt felesége és mit tervez. Nem tekintek rá megváltóként, mint sokan.


Engem csak az érdekel, amit Varga Judit elmondott a kikerült hangfelvételen. Az elég súlyos.

márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem gondolom, viszont tudtam már az elején, hogy a magyar emberek nagyjánál nem üti meg az ingerküszöböt a korrupció, az hogy nyomozati anyagokat hamisítanak, hogy kihúzzák magukat belőle, és hogy a legfőbb ügyész is benne van.

Szerintem igenis fontos amit csinál és súlyos dolgok derültek ki a hangfelvételből, de az átlag magyar talán nem is érti, miért óriási probléma ez.

márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne szekunder szégyenérzet? A videó konkrét bizonyíték, amit ha megvizsgál az ügyészség, kiderül belőle, hogy lett-e módosítva benne bármi is.


Az kevésbé tűnik hitelesnek, hogy az igazságügyminisztert folyamatosan verték és verbálisan bántalmazták a testőri védelem mellett. És igazságügyminiszterként a válás után is egy évig folyamatosan fenyegetik és erről nem készült feljelentés vagy írásos bizonyíték.

márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
most kéne jönnie annak a résznek, amikor tényleg valami nagyobb fejlődik az ügyből. Ha nem sikerül, akkor egyértelmű, hogy Magyarnak vége.
márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem érzem.
márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem még csak most indult el a ló felé.
márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!