Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi azoknak az embereknek a...

Mi azoknak az embereknek a véleménye, akik azt mondták, hogy Magyar Péternek nincs hangfelvétele?

Figyelt kérdés
márc. 26. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom kikre gondolsz.

Legfeljebb azt írták sokan, hogy nem komoly bizonyíték.

Nos, így megismerve, én is azt gondolom hogy

1. Varga Judit vagy nem mondott igazat, vagy félelmében tette, és utólag bármikor azt mondhatja, hogy hülyeségeket mondtam Péternek.

2. Ha ez nem így van, és Varga igazat mond, akkor még mindig az cssk egy állítás, az abban foglaltakat kétséget kizáróan bizonyítani kell... addig egy állítás, ami vagy igaz, vagy nem.

Pl én tegnap este azt mondom vacsora közben, hogy a szomszéd Zoli megölte a másik szomszédot.

A feleségem felveszi titokban, aztán másnap nyilvánosságra hozza S beleegyezésem nélkül.

Oké, de a fő kérdés, hogy a gyilkosság egyáltalán megtörtént e, és ha igen, Zoli szomszéd e a tettes?

márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%
Tökéletesen igazad van, 1-es!
márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!