Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy Magyar Péter...

Most, hogy Magyar Péter belépett a politikai térbe, mire számítotok tőle a EP és a 2026-os választásokon? Mit tud 2026-ban elérni?

Figyelt kérdés

márc. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Győz. 26-ban 2/3-al. ;)
márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jut a parlamentbe.
márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Eszed a baloldalról egy csomó szavazót, megosztva az ellenzéket mégjobban. Ez kinek lesz jó? A fidesznek. Szerintem, ha be is jut a parlamentbe, annyi szavazója sosem lesz, mint a Vona felé régi Jobbiknak. Előre is gratulálok, hogy annyira blfszok vagytok, hogy ismét elősegítitek az újabb 2/3-ot idióta messiásvárók..
márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Az EP választáson történő indulása még nem biztos.

A 15-én bejelentett mozgalma, majd később pártja, nem állíthat jelöltlistát, mert csak a közhiteles bírósági nyilvántartásba a választás kitűzésének napján, március 12-én, pártként bejegyzett szervezet állíthat listát.

Csak úgy szerepelhet listán, ha valamelyik, a feltételeknek megfelelő párt bejegyzett, érvényes jogosultsággal rendelkező képviselője által benyújtott listán fog szerepelni.

Idő még van rá; legkorábban április 20-án lehet listát bejelenteni, ajánlóíveket átvenni, és május 3-án 16 óráig adható le a listához gyűjtött legalább húszezer ajánlás.

márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Szerintem ö már nem lesz a politikai térben akkor. 2 hónapot sem adok neki. Majd az MHM, vagy KKP leváltja Viktorékat. De Magyar Péter biztosan nem!
márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez a csávó alapból teljesen hiteltelen, egy egykori fidesz pártkatona és NER haszonélvező maffiatag aki árulóvá lett, amint elapadt az ingyenpénzforrás. Másrészt ha csak a fele igaz annak amit a volt felesége mesélt akkor épeszű ember nem foglalkozik vele többet, márpedig nem hinném, hogy Jucus ilyen jó színész lenne és azt sem, hogy egy ilyen sztorit Tóniék ki tudnának agyalni. Nem hiszem, hogy tényező lenne a továbbiakban is, kivéve, ha valami ütősebb bizonyítékkal valóban kárt tudna okozni a fidesz hatalomban, de ennek kicsi az esélye.
márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miskolci ismerőstől tudom, hogy a legnagyobb fiú, akiről Varga Judit beszélt, ki nem állhatja az apját, nagy rábeszélések árán akár csak vele találkozni és megmondta, hogy le akarja adni a Magyar vezetéknevet, a Vargát veszi fel... Ha Judit nem volt elérhető, akkor állítólag lelkileg ezt a fiút bántotta...Családhoz közeli ismerős mondta, hogy Judit nem hazudott és Péter azért nem fogja beperelni ezekért az állításokért, mert bizonyítható...
márc. 31. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!