Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Juditot miért nem tudta...

Varga Juditot miért nem tudta megvédeni a rendőrség?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom fontosabb személyeket, pl.: belügyminisztert a rendőrség védi, akkor ,hogy tudta így bántalmazni Magyar Péter.


Emlékszem covid alatt sok fenyegetést kapott Kásler Miklós, és írta, hogy őt eredetileg rendőri védelem alatt áll, mivel miniszter.


márc. 28. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ennek az az oka, hogy Magyar Péter maga Hulk, akivel nem bírnak.
márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Nyilvánvalóan azért, mert nem volt mitől megvédeni, max saját magától...


viszont, amit most művelnek, azzal a saját rendszerüket férfiatlanitják, nem kicsit, nagyon. Nem tudom, pontosan, hogy jogilag,, kezdeményezhet-e valaki államcsődöt, de, azok alapján, amit most kommunikálnak a teljes belügyminisztérium becsődölt.

márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Mert az már hogy nézett volna ki, mintha ő irányítaná a rendőrséget.
márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
3, A mindenkori magyar rendőrséget a Varga Juditot is foglalkoztató magyar kormányhoz tartozó belügyminisztérium irányitja és nevezi ki annak vezetőit. Tehát, Varga Juditnak lett volna hova fordulnia.
márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Jegyzőkönyv szerint Petya a zsaruval is vitába szállt...
márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy narcisztikus pszichopata házasságon belüli abúzusával szemben a rendőrség tehetetlen. A rendőrség nem párterapeuta, nem pszichiáter.
márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
6, az összes családon belüli erőszakot elszenvedő személyt köpi most szemen a kormáynzat ezzel a kommunikációval. Mindenkit, akit bármilyen, fizikai, vagy verbális bántalmazás ért.
márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem bántotta vargánét.ki mondta neked hogy a férje vagy bárki más bántotta?
márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, a családi viták elhanyagolható részéhez kérik a rendőrség segítségét és a rossz házasságok többsége a környezet szerint rendben van. Pont ez az amit az emberek nem mondanak el másoknak. Én sem beszéltem senkivel a házassági gondjaimról, pont mert nem akartam hogy tudják. Egyszer követtem el azt a hibát, hogy egy megjegyzést tettem a testvéremnek arról hogy vannak gondjaink, máris az egész család erről bedzélt utána a hátam mögött. Miközben a párommal próbáltuk rendezni a dolgainkat és 10 év után is együtt vagyunk azóta is. Egyszerűen másoknak ehhez nincs köze amíg mi úgy nem érezzük, hogy nem tudunk már megbírkózni vele. Sokan ezt rosszul mérik fel és olyan kapcsolatban is benne maradnak amiből már rég ki kellett volna lépniük, de a remény ilyen. Valamiért szerettük azt a másikat, gyerekeink is lettek, sok dolog kell mire ráébred esetleg az illető, hogy az már nem létezik és nem is fog. Benne lenni mindig más mint utólag vagy kívülről megítélni.
márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9, ehhez az elhanyagolható családi viták egyikéhez, a TEK-től mentek ki, mivel a szóbanforgó nő, védett személy volt.
márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!