Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debreceniek! Épül-szépül akis...

Debreceniek! Épül-szépül akis városotok?


#Együtt vagyunk Debrecen
ápr. 6. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Allergiásoknak könnybe lábad a szeme a gyönyörtől
ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.Aggodalomra semmi ik, mert Kósa Úr ura a helyzetnek.Debrecen városa illetve környéke egy szép, boldog,békés,élhető hely lesz, ahová szívesen költöznek majd az emberek.Tiszta lebegő és víz,erősítés,lesz ott minden jó csak egy kis türelem kell még.
ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas cívis vagyok, itt születtem, itt éltem, jelenleg az egyik kertvárosban, és épp most fontolgatjuk, hogy itt hagyjuk az "épülő-szépülő" betonvárost. Majd lesz itt sok aranyos kis kínai, aztán az itt maradó Debreceniek szépen éldegélnek kisebbségben. A Nagyerdőben (ahova naponta járok) már minden 2. fa kidőlve, a maradékot épp most tarolják le, Fancsika már csak emlék, a Vekerire sem érdemes kimenni. Maradjon itt, aki ezt a polgármestert támogatja, én az akkugyárakhoz, a város tönkretételéhez nem asszisztálok.
ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, minden normális ember menekül ebből a koszfészeből. Attól, hogy a központban a városháza elé képesek voltak virágokat ültetni még nem tesz semmit a teljes összképhez képest.
ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!