Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az reménykeltő, hogy bőven...

Az reménykeltő, hogy bőven 10% alatt van a kivándoroltak + külföldön dolgozó magyarok aránya, szomorú, de még mindig környező országok között van ennél sokkal rosszabb arány is?

Figyelt kérdés

Tehát azért mégsem érzik magukat annyira rosszul most a magyarok 14-18 év után sem?


Mondjuk a középiskolások tömegeinek tervei a külföldi továbbtanulásra már aggasztó, nem mondom, tudok olyan osztályokról ahol a 90% külföldi továbbtanulásra vagy külföldi munkákra készül...



#társadalmi Trianon
ápr. 7. 12:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
9, kezdhetnénk egy kormányváltással és egy ennél jóvalta liberálisabb politikával.
ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
11, hogyan váltsak kormányt??? Én minden választáson ott voltam, sose szavaztam rájuk. Akkor?
ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%

"várom az ötleteket, hogyan lehet itthon (Mo) változtatni. De tényleg."

Ugyanazt kell csinálni, amit ott, külföldön csináltok: dolgozni kell, adózni kell, tenni azért, hogy jobb legyen. Itt.

ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13, adózok tisztességesen. Anyukám 50 évet dolgozott egyetlen helyen. Én 95 óta, férjem 90 óta dolgozik, sose voltunk munkanélküliek, nem kapunk feketén bért, gyerekünk itthon szerzett diplomát, itthon dolgozik.
ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
És 13, nem tudom, miből gondolod, hogy kint vagyok... Mo-n küzdök.
ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

küzdjetek csak, mi meg már élünk hálég máshol, nem vegetálunk

a saját döntésetek, széllel szembe hugyozni értelmes dolog nagyon

ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"adózok tisztességesen. Anyukám 50 évet dolgozott egyetlen helyen. Én 95 óta, férjem 90 óta dolgozik, sose voltunk munkanélküliek, nem kapunk feketén bért, gyerekünk itthon szerzett diplomát, itthon dolgozik."

Hát nem is az ilyenekkel van a baj.

ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os, a logikáddal az a baj, hogy a Nyugat önmagát fogja kinyírni, ha sokáig folytatja az agyelszívást keletről!


Elég az arab világra nézni: 30-50 éve SOKKAL DEMOKRATIKUSABB és Nyugat-barátabb volt!


Ha mindenhonnan Nyugatra megy az értelmes, művelt, demokrata, liberális polgárság, akkor maradnak az illibernyákosok, vallási fanatikusok, terroristák, szélsőjobbosok, posztkommunisták és újnácik a helyükben - és átveszik mindenhol a hatalmat.


Aztán meg retteghetsz Nyugaton oroszországtól, irántól, kínától, az iszlamistáktól meg az illibernyákosoktól - és még orbán viktortól is!


Az Nyugat globális ÖNGYILKOSSÁGA, hogy felszívja mindenhonnan a demokratákat és az értelmes elméket, akik a OTTHON, a maguk társadalmait meg tudnák reformálni - ehelyett Nyugaton mosogatnak és budit pucolna (akkor is, ha átvitt értelemben)!!! Pedig tehetnék a keletet Nyugattá otthon, ehelyett!


Vajon oroszország ugyanitt tartana, ha ott élne az a 40-50 millió fős nyugatos orosz diaszpóra, amelyik akár egy forradalommal is el bírná söpörni putyint???


Vajon Magyarország ugyanebbe az irányba haladna, ha ott élnének azok a százezerek (egyes becslések szerint milliók!), akik Nyugatra mentek????


Én nem vagyok benne biztos!


Tulajdonképpen önként engedjük át ezeket az országokat az illibernyákosoknak, iszlamistáknak, fasisztáknak és kommunistáknak - aztán meg rettegünk a támadásaiktól Nyugaton!


Amikor Magyarországon is kb. 3 millió illibernyákos áll szemben 2 millió demokratával egy választáson, vajon nem jönne jól annak az elment 1 milliónak a szavazata a demokratikus jogállam oldalán????


De persze egyszerűbb lelépni és külföldön sóhajtozni, hogy milyen hülyék az otthon maradottak, akiknek önként és dalolva adtuk át az országainkat!


És csodálkozni, hogy egyszerre támadják kívülről és rohasztják belülről az EU-t meg a NATO-t az illibernyákosok, az iszlamisták, a fasiszták, a kommunisták! Hát nagyívű, mondhatom...

ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
nem egyszerűbb de nincs más megoldás, soz
ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18-asnál a pont!
ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!