Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni idén a...

Kire fogsz szavazni idén a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 00:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen Karácsonyra. Bár nem Pesten élek, de ott az állandó lakcímem, így 100%, hogy rá szavazok.
ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

Komolyan valaki azért szavaz Karácsonyra, mert ő ellenzéki és csak hogy ne Fideszes győzzön?

Nem azt kéne nézni, hogy ki mennyit tesz/tenne a városért - pártállástól függetlenül?

Akárhogy is nézzük, Karácsony nem sok mindent tud felmutatni, ez tény...

ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%
12. Azt kéne, de nem így gondolkodnak a tömegek.
ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Egy biztos: csak is Karácsonyra. Cel, hogy Budapesten gyengüljön a NER, hogy 26-ra legyen Magyarnak eselye atvenni a kodmanyzast. Viszint ehhez pont nem ilyen alellenzeki, Ungar ficsurok kellenek, mint Vitezy, aki a BKV-nak is megbukott. Szoval egyertelmu, kire megy a voksom
ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

12) a masik ket jekolt mit tud felmutatni?


Vitezy otrhon a szobajaban tervezi Budapestet egy terepasztalon.


Szentkiralyinak meg van jogsija, es beszél angolul A1-es szinten.

ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

"Vitezy otrhon a szobajaban tervezi Budapestet egy terepasztalon."

Valakinek ezt is kell ha Karácsonynak nem megy.

ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hát nem állunk jól. Gyakori kérdések.hu alapján.


Következő hónapban is felteszem a kérdést, reméljük változni fog.

ápr. 8. 12:45
 18/22 anonim ***** válasza:

Kerdezo: nem hiszem. Ha csak nem lesz valami komolyabb botrany. Magyar Peter is szerepet jatszhat meg, bar o kijekentette, hogy Vitezy fideszes. Nekem ellenzekikent, meg miert kellene ra szavaznom? Ötletelni en is tudok. Mindenki tud. Megsem jekentkezem főpolgármesternek. Karacsonyt meg a személye miatt is sokan kedvelik. Ő az a politikus a fideszesekkel ellentetben, aki a beszedei utan lemegy az emberekhez, lehet vele beszélgetni, fenykepezkedni. Nekem is van vele egy szelfim. :) Lehet nem o a legjobb szakember, de mint politikus szerintem nagyon is ratermedt a posztra.



Plusz ami fontos!


A hangsuly ugyis azin van, mikyen csaoatot allit fel a fopolgarmester. Ő csak kepviseli a tobbieket, szakertoket.

ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#19 ezt megértem, de a DK jelöltje. Ez nálam zsigerből nem.

És nem vagyok elégedett a Karácsonyék munkájával sem, vagyis nem tudok mit értékelni, mert nem dolgoztak semmit csak hisztiztek Facebookon. Nekem az ilyen hisztis emberek nagyon antipatikusak. Egy vezető ne hisztizzen, meg ne mutogasson másokra nyilvánosan.


Biztos jó ember lehet, de az nálam nem elégséges feltétel.

ápr. 8. 15:04
 20/22 anonim ***** válasza:
19 Vitezy meg a Fidesz jeloltje na bumm.
ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!