Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2010-ben gondoltad volna,...

2010-ben gondoltad volna, hogy 2024-ben így fog kinézni a “kormányzati tájékoztatás”?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 13. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy ide süllyedünk
Igen, sajnos sejtettem, hogy ez lesz a Fidesz-kormányzás vége
Mi a bajod ezzel, lipsi?
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem gondoltam, hogy így fog kinézni a

közoktatás;

kultúra;

közegészségügy;

rendeleti kormányzás;

...

ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 90-es évekbeli sci-fi -íróknak sem volt akkora fantáziája, hogy ezt az Orwelli világot meg merje jósolni.
ápr. 13. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Hát nem. Azt reméltem, hogy normális ország épül fel. Hát nem ez lett.

ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mansour ***** válasza:
100%
2010-ben még nem, de 2015 után, mikor beindult a migránsokkal kapcsolatos propaganda, már nem lepődtem volna meg annyira. Mondom ezt úgy, hogy a kormány migrációval kapcsolatos álláspontjával alapvetően egyetértek, még most is. De ahogy ezt propagandaként felhasználták, az már akkor nagyon visszatetsző volt. Igazából akkor léptek rá erre a szörnyű útra, ami sajnos hatalomtechnikai szempontból nagyon bejött, és azóta folyamatosan élvezhetjük a propaganda újabb és újabb mélységeit.
ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Azért durva, hogy mind a 3 esetben a lakosság 99%-a ELLEN cselekszik a Fidesz.


99% ellenzi a migránsok betelepítését --> Orbán most telepíti be tízezrével a migránsokat Délkelet-Ázsiától Indiáig (utóbbiban lehet némi személyes elem is)


99% ellenzi a genderizmus --> Pedofilokat támogatnak és engednek ki, homoszexuális gangbang bulikban vesznek részt. Ennél LMBTP-barátabb pártról nem tudok


99% ellenzi, hogy Ukrajnába fegyvereket küldjünk --> Az Ukrajnába küldött fegyvereket pont Magyarországon gyártják, és Orbán a magyar adófizetők milliárdjait még ennek ellenére is elküldte Ukrajnának

ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5!


Milyen pedofilt engedtek ki?

ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

#6


Kaleta mi volt? Egy komplett gyerekkereskedő pedofil adathalász hálózata volt

ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7!


És a többi szexuális identitászavarral küzdőt is börtönbe tennéd? Tehát a teljes lmbtq-t?

Nem kiengedték, hanem nem zárták be, mert nem volt miért.

A gyerekkereskedő, pedofil adathalász hálózat a fantázia szüleménye.

ápr. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!