Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek júniusban a budapesti...

Mentek júniusban a budapesti Pride-ra?

Figyelt kérdés
Van, akinek első Pride-ja lesz? Akár LMBTQ-tagként, akár ally-ként?

ápr. 14. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Megyek, LMBTQ+ tag vagyok
Megyek, ally vagyok
Nem megyek
34 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Nem megyek. Nem vagyok bolond.
ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem, felesleges cirkusz
ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem megyek. Ha lokális lenne az esemény, mennék, de ez a mutogassuk magunkat dolog nem érdekel.
ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Alap.jó buli lesz
ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Én voltam tavaly életemben először és utoljára is szerintem, a budapesti Pride nem üti meg a Bécsit vagy a Münchenit...itthon erőltetett a hangulata nagyon, inkább egy tüntetéshez tudom hasonlítani, hogy gyorsan jussunk el A-ból B-be mondják el a beszédeket, aztán haladjunk haza feeling.
ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, ez teny. En a pragain voltam. Ott ilyenkorbaz egesz varos unnepel, masnap hajnalig tarto bulik vannak. Meg a felvonulas elott mar egy hettel fesztival van. De hat nem is olyan meleggyulolo a kormanyuk mint itthon.
ápr. 14. 12:46
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Majd a migrantok helyretesznek titeket külföldön, aztán megtanuljátok értékelni a hazai "elnyomó" kormányt...
ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon helyre vagyunk teve itt kukfoldon, ketszeres-haromszoros fizukkal :)
ápr. 14. 12:50
 9/23 Crisopher ***** válasza:
19%
Nem, mert így is túl tolta a fidesz ezt a meleg témát, nem kell még jobban tolni
ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Miért, te a pride-ért fizut kapsz? Mert amúgy nem sok köze van a fizudhoz, hanem ahhoz, hogy netán egy zakkant valláskárosult fogja magát és belehajt az "ünneplő" pride tömegbe...
ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!