Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mentek júniusban a budapesti...

Mentek júniusban a budapesti Pride-ra?

Figyelt kérdés
Van, akinek első Pride-ja lesz? Akár LMBTQ-tagként, akár ally-ként?

ápr. 14. 12:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mi es kajak kirugnak? Xd ilyenrolbse hallottam meg
ápr. 14. 20:34
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen és ally vagyok
ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%
Idehaza még szerintem ilyen kirúgás nincs, de a "fejlett" nyugaton előfordul ahol olyan a kormányzat amilyen. És igen én ellene vagyok minden diktatúrának, ha május 1 -re kimenetelt követel, ha prideot követel annak is.Nincs jó véleménydiktatúra, meg rossz.
ápr. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%

" egy zakkant valláskárosult fogja magát és belehajt az "ünneplő" pride tömegbe..."


A keresztény széljobberekből kinézem, hogy álmodoznak ilyesmiről, de nem nagyon jutnának oda. Az ország egyik legjobban védett rendezvénye. Lebuknának és rabosítanák őket.

máj. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

" Igen, ez teny. En a pragain voltam. Ott ilyenkorbaz egesz varos unnepel, masnap hajnalig tarto bulik vannak. "


Afterparty a Budapest Pride után is van minden évben hajnali négyig.


Csehország annyival jobb lenne mint Mo.? Esetleg csak az ateisták magasabb aránya miatt, és mert nem egy ócska putyinista bűnöző kormány irányítja az országot. De egyéb téren kb ugyanolyan.

máj. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb, fizetesek teren is
máj. 8. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!