Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elért valamit Vitézy a politik...

Elért valamit Vitézy a politikában?

Figyelt kérdés

Amiről híres, hogy még 2010 előtt milliárdokat szórt el a BKV-ra, illetve egyéb beruházásokra. Ezen kívül az E-jegyrendszer ötlete kudarc volt, Tarlós ki is rúgta.


Azóta kb betanulta a BKV meg a Volán menetrendjét, meg a szobájaból tervezgette Budapestet.


Mind az ellenzék, mind a Fidesz körében elég megosztó személyiség, pláne ha valaki emlékszik mi volt 10-15 éve.


Azt is nehezen mossa le magáról, hogy kinek is dolgozott, kinek nem dolgozott, illetve kinek is az unokaöccse.



ápr. 15. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 ok. Megkérdezem.
ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán.
ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
K*rvara nem vagyok Fideszes, de Vitezy megjelenesevel a BKV-nal hiperugrast hajtottak vegre, es itt nem eszkozbeszerzesre gondolok, hanem filleres dolgokra. Fopolgikent brutalis eredmenyeket tudna elerni szerintem.
ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tarlós valami személyes sérelem miatt nagyon le akarja járatni. Folyamatosan személyeskedő,pocskondiázó megjegyzéseket tesz rá,már egy rakás felületen elmondta ugyanazokat a monológokat,hogy még a kézfogása se tetszik neki. Vitézy pedig meglepően kulturáltan reagálta le ezeket a támadásokat.
ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
#13 én zöld kezét nyomtam erre, mert én is hasonló véleménnyel vagyok. Hiába mondod hogy nem vagy fideszes, mindjárt jönnek a kari Geri önkéntes gyakori kérdések flottája és szét fog szedni és lepontozni... És írják: "vItEZy a FiDEsZ jElOlTJe!!!!!"
ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mert az.
ápr. 15. 22:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon érdekes lehet, hogy kinek az embere, de bárkié is, attól még valóban nagyon sokat köszönhet neki a főváros máris. Úgy megreformálta a járatokat, hogy a mai napig rácsodálkozom, milyen egyszerűen el lehet jutni Budapest szinte bármelyik pontjáról bármelyik másikra max. egy átszállással.
ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!