Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen eredményre számítotk a...

Milyen eredményre számítotk a főpolgármester-választáson?

Figyelt kérdés

Ha nincs visszalépés:


Karácsony: 36%

Vitézy: 32%

Szentkirályi: 26%


Brenner: 5%

Gundter+ egyéb: 1%


Van visszalépés (Szentkirályi)


Karácsony: 46%

Vitézy: 48%

Brenner+Grundtner+Egyéb: 6%



ápr. 16. 22:37
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
"ellenzekvalto hangulat" mi van? Nem a NER-t akarjuk levaltani? Azt meg szepen kiszolgalja Vitezy.
ápr. 16. 23:52
 22/28 anonim ***** válasza:
45%

#21 először az ellenzéket kell leváltani hogy a Fideszt le lehessen győzni.


Vitézy Budapest érdekeit szolgálná, nem a kormányét.

ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt nem értem, ha Vitézy valóban a fidesz embere, akkor a fidesznek miért jó, hogy elindítják, hisz elvesz szavazatokat a jelöltjüktől,és a közgyűlésben is várhatóan kevesebb helyük lesz, vagyis a fidesz szempontjából Vitézy mindenhogy csak csorbítja az esélyeiket és a lehetőségeiket, megoszlanak a szavazatok és Karácsony sokkal könnyebben nyer.
ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%

#23 ne várj logikus választ erre, nem tudnak sajna gondolkodni.

Náluk csak Kari Geri vezetheti várost örökké, mindenki más csak max Kari Geri csapatában lehet.


Agyrém.

ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

"Vitézy Budapest érdekeit szolgálná, nem a kormányét."


Aha, ezt ő mondta? Akkor biztosan úgy is van. :))

ápr. 17. 00:19
 26/28 A kérdező kommentje:

23) Nekem az a véleményem, hogy Szentkirályi viccnek is rossz. Elindítottak valakit, mert kellett, mi lett volna, ha pont a Fidesz nem indít senkit. Ugyanakkor Szentkirályivalnnem tudnak nyerni, ezt ők is tudják. Ha meg Vitézy fideszes azínben indul, az szintén csökkentené az esélyeit. Ezért szerintem úgy vannak vele, hogy vagy visszavonják Szentkirályit, akkor Karácsony nagy bajban lenne, vagy bíznak benne, hogy így is legyőzhető Karácsony. Ők azt tudják jól elég pontosan a Fideszben, hogy ki mekkora eredményt hozna.


Én egy visszalépést is csak a valasztás előtt pár nappal tudok elképzelni. A Fidesz meg így is hozza a számokat.

ápr. 17. 00:24
 27/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem kellett leírnod, hogy Karácsony rajongó vagy, már a kérdésből is ordít.

Eleve úgy kellett volna a 2 változatot felírni, hogy vita nélkül vagy vitával.


Ha lesz Karácsony-Vitézy vita, akkor Geri mehet vissza ugrálni a balettba.

Persze az is piszok kellemetlen lesz, ha megint nem mer kiállni, de ezt nem fogja zavarni a DK-sokat.


Szentkirályival 2 gond van:

1. 5 éve is őt kellett volna indítani és akkor Karácsonynak esélye sem lett volna. (Karácsony legfőbb érve az volt maga mellett és Tarlóssal szembe, hogy ő fiatal.)


2. Nem jó a kampánya.


Azt csak a DK-s propagandisták mondják, hogy Szentkirályit csak úgy elnindítottak, mert nem volt más. Aki viszont gondolkodni is szokott az emlékszik arra, hogy folyamatosan ott volt Tarlós mellett és főpolgi helyettes volt.

ápr. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 everlight ***** válasza:
82%

Brenner visszalépett.


Így az eredmények:


Szentkirályi:22%

Grundtner: 8%

Vitézy: 30%

Karácsony:40%

ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!