Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi a nettó fizetésed...

Mennyi a nettó fizetésed átlagban havonta ?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 18:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
800 nettó és a legszebb az egészben, hogy azt csinálom amit szeretek, és otthonról dolgozok. :P
ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%
A 3. válaszolónak tök igaza van. Én vidéken élek, messze Pest megyétől, erre felénk a diplomás meló ritka, és azok egy jó részére is valakinek a valakijét veszik fel. Diploma nélkül pedig keresel olyan 250-300 közt, ennél többet csak úgy tudsz keresni, ha műszakozol / éjszakázol / 12 órázol / hétvégén is dolgozol.
ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Hetente 300000 Ft nem is rossz.

Bár tudod ki melózna 12 órát.

ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
30%
ez a nettó 8-9 is hülyeség mérnöki diplomával. Pontosan gépészmérnökként keres az ember 4-500max. Egyáltalán nem kiugróan magas. Van az országban max 100 olyan ember kis túlzással aki olyan jó poziban van, hogy megkapja a 800at.
ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

14#


Hülyeség.

Meg kell tanulni a munkaerőpiacon cápáskodni.Ezt nem oktatják az egyetemen.



Persze, a mérnökök többsége teszetosza, nem tud tudatosan munkahelyeket változtatni.Ezért is keresnek többet a közgazdászok, mint a mérnökök, pedig a mérnöki diploma elvileg értékesebb.



Nekem sincsenek extra képességeim, csupán addig váltogattam az állásokat, hogy ennyi lett.


A mai munkaerőpiaci trendek szerint, lúzer, aki lojális ,nem vált és nem is lesz magas fizetése.

Ehhez kell alkalmazkodni.

ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ez csak közhely, de a realitások azok, hogy ennyit nem fizetnek ki. Aki meg sokszor vált helyet azt alapból fel sem veszik, mert arra azt mondják, hogy úgyse marad... Ezt mindenki tudja. Nagyon kevés pozícióra fizetnek már 600fölött nettót, de azok is olyanok, hogy elbúcsúzhatsz a magánéletedtől.
ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%

16.


Nem közhely.

Nyelvet kell jól tudni.Meg jól kell önéletrajzot összerakni és gyakorolni az interjúzást.


Nemzetközi cégnél kapsz ennyit.Nyilván valami kkvnál nem.

ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Előre megmondtam, hogy mindenki magas összeget fog bekamuzni, aztán jöttek a 800 ezres - 1 millás fizuk 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
25%
200 és 300 ezer közötti az átlag vidéken.
ápr. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Kamionsofőr vagyok, nézzetek meg pár random hirdetést, pont annyi. Aki nem minimálbért ír, úgyis bepirosítják :D
ápr. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!