Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter beolvasott Magyar...

Jakab Péter beolvasott Magyar Péternek. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

„Na ide figyelj, te NER-es kóbor lovag! Tudod én 2022-ben, 2018-ban, de még 2014-ben is küzdöttem az Orbán-rendszerrel szemben. Igen, olyan eszközökkel, amelyek éppen rendelkezésemre álltak. Eközben te mit csináltál? Túlárazott közbeszerzéseket írtál alá, részt vettél a NER építésében, asszisztáltál ahhoz, hogy a feleséged közreműködésével lehallgassanak embereket, leépítsék Magyarországon a jogállamiságot, most pedig azt mondod, hogy én cserben hagytam a vidéket, miközben te részt vettél a haverjaiddal együtt a vidék kifosztásában? Álljon már meg a menet!″ – fejtette ki Jakab Péter.


[link]



ápr. 18. 23:21
A kérdező szavazást indított:
Jakab Péternek.
Magyar Péternek.
Egyiknek sincs igaza.
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Orbán Viktornak.
ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Egyik a Jobbikot árulta el, másik a Fideszt.
ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
a fideszesek meg a magyar népet árulták el . melyik jobb?
ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

3: Elárulták, lebuktak vele, aztán választáson megigérték, hogy “folytatják”. Ezt is tették. Megint elárulták a népet, megint lebuktak. Következő választáson még jobban nyertek. Ez így biztos, hogy árulás?


Amikor 98 meg 2002 között jól csinálták, akkor meg vesztettek és helyettük olyan pártra szavaztak a magyarok, ami “elárulja” őket.

ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

" 2022-ben, 2018-ban, de még 2014-ben is küzdöttem az Orbán-rendszerrel szemben. Igen, olyan eszközökkel, amelyek éppen rendelkezésemre álltak."


Es mit ert el vele? Milyen eredmenyt tud felmutatni a 10 evnyi kuzdelem utan?

ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

3

„a fideszesek meg a magyar népet árulták el . melyik jobb?”

Ebben nagyon tévedsz, minden magyar politikus árulta és folyamatosan árulja el a magyar népet, függetlenül melyik oldalon van.

ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ki az a Jakab? Érdekel ő még valakit?
ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan hagyta cserben Jakab Péter vidéket? Mit nem tett meg vidékért Jakab, amit megtehetett volna, de nem tett meg?


Először ezt tisztázzuk tisztelt bíróság.

Amit Jakab ír az abban az idősíkban tény, de már megváltoztak a dolgok a kegyelmi botrány után, nem belerúgni kellene, hanem támogatni Magyar Pétert, mert ő van abban a pozícióban, aki képes leváltani a fideszt.

ápr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A bohóc viadala.
ápr. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jakab... bukott idegbeteg volt Jobbikos. Aki őt komolyan veszi, az meg is érdemli.
ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!