Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zalatnay művésznő valamilyen...

Zalatnay művésznő valamilyen díjra hajt, vagy tényleg hiteles az, hogy jobbos?

Figyelt kérdés

[link]


- Sosem szerettem a kommunistákat. Kádár Jánossal egyszer találkoztam, akkor is véletlenül. A Vigadóban próbáltam és feltűntek nagydarab emberek és azt mondták, itt van Kádár, ne nagyon menjek sehová az épületben. Én mégis a lifthez sétáltam. Abban a pillanatban szállt ki belőle Kádár. Meglátott, oda jött és azt mondta: „Zalatnay, maga mit csinál itt?” Próbálok, mondtam. Erre ő: „És azt is énekelni fogja, hogy János bácsi pipája? Mert azt mondják, azt rólam írták.” Azt sem bocsátom meg a rendszernek – és ez más zenészeknél is nagy gond az én korosztályomban -, hogy az 1966 és 1989 közötti időszakra nincs nyugdíjelszámolásunk, olyan, mintha 1989-ban kezdtem volna énekelni.


- „Ezen a választáson vasárnap a boldogság és a lehetőségek nyertek, és én boldog vagyok emiatt”– mondta a 2022-es országgyűlési választás után. Miért volt fontos, hogy közölje?


- Ott voltam az eredményvárón a Bálnában is. Amióta az eszemet tudom, jobboldali érzelmű vagyok.


De ő sem egy jobboldali korszakban futott be. Persze nem volt muszáj akkor sem hithű kommunistának lenni, de mindenki utóbb jön rá hogy mekkora jobboldali volt? Akkoriban biztos nem hangoztatták ezt.


ápr. 21. 17:29
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Ez csak duma, kell neki a money, ez semmi többről nem szól.
ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!