Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a megafonos ès...

Szerintetek a megafonos ès egyéb fizetett fideszesek fent vannak gyakorikérdéseken is?

Figyelt kérdés

Elképzelhetõ, hogy a fidesz azért fizet embereknek, hogy a gyakorikérdéseken kommenteljenek?

Illetve szavazzanak? Csak mert azok után, hogy Orbán új profilkèpét 70ezren likeoltàk facebookon (ès egy ismerõsöm sincs a likeolòk között) simàn kinézem h itt is vannak fizetett fideszes kommentelõk.



ápr. 21. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Persze.
ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Mit bizonyít hogy egy ismerősöd se lájkolta az Orbánt? Azt hogy egy buborékban élsz mint a nagyátlag. Hasonló a hasonlóval..és azt hiszi az a világ. Aztán arculcsapódik 4 évente, hogy nahát nem csak a libsi haverjaim léteznek az országban akikkel együtt iszunk a romkocsmában. Ilyenkor kezdenek el gombákat meg irástudatlan vidékieket vizionálni akik valahogy mégis 3 millióan leszavaztak, és nem zavarja őket a térkép sem ahol telis tele van narancsra szineződött városokkal.
ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Az írás eleve vidékről indult el ketteském. Ha mink vidékiek annak idején nem fejlesszük ki Mezopotámiába te máig nem tudnál írni, csak kurjongatni.
ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem hinném. Itt van max 500 válaszoló a politikai rovatban. Jelentéktelen.
ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Túl kis oldal ez, nekik sokmilliós elérések kellenek. Eleve oda éri meg időt pénzt áldozni.
ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2 Mièrt lennèk libsi? Azért mert kèrdeztem?

Ha tudni akarod mi hazànkra szavaztam... az aztán a libsi párt.

Hülye fideszes, te meg egy baloldali szocimaradèk vagy ha a fideszre szavazol. Mert a fidesz rohadtul nem jobboldali!


És am arra sem döbbentem rá, hogy a fidesz fog nyerni 22ben mert sok fideszes ismerõsöm van, de Orbi fènyképéy valamiért egyik sem likeolta.

ápr. 21. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Miért lájkolta volna? Én semmit se lájkolok, amit kedvelek azt sem. Mert minek? Nem látom értelmét..Bocs akkor a libsiért, általában azok írnak ide szakmányban ilyen kérdéseket.
ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem nagyon találkoztam még itt velük, ellenben a DK trolljai tönkretették az egész politika rovatot.
ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam már vissza a saját kommentemet politikustól és közéleti személyektől.

Az én ötleteimet valamiért a mihazankosok szokták használni


De lehet hogy csak halucinálok

ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

"a DK trolljai tönkretették az egész politika rovatot"


Ajjaj szegény Fidder nem tud a többi Fidderrel Fidderkedni, mert a gonosz dékások nem hagyják :D:D:D

ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!