Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a megafonos ès...

Szerintetek a megafonos ès egyéb fizetett fideszesek fent vannak gyakorikérdéseken is?

Figyelt kérdés

Elképzelhetõ, hogy a fidesz azért fizet embereknek, hogy a gyakorikérdéseken kommenteljenek?

Illetve szavazzanak? Csak mert azok után, hogy Orbán új profilkèpét 70ezren likeoltàk facebookon (ès egy ismerõsöm sincs a likeolòk között) simàn kinézem h itt is vannak fizetett fideszes kommentelõk.



ápr. 21. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es ez érdekes, nem lehetetlen , hogy közösbe bedobott ötleteket használnak, mert miért ne..
ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Én már sokszor igyekeztem levezetni, hogy ennek az oldalnak a valós, aktív felhasználóköre rendkívül alacsony, pár ezer ember, ebből is csak a töredéke az aki jelen van az amúgy is legalja politika rovatban, bocsánat ha ezzel bárkit megsértek. Azt el tudom képzelni, hogy valaki annyira Fideszes, hogy puszta önszorgalomból gyártja a propagandát.
ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem is mind, de sokuk igen.
ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

A pedofonsok annyian vannak mit az oroszok!

Semmi nem drága nekik, hiszen a közpénzből hintik az igét.

Mindent lefednek - itt is vannak - de hol nincsenek?

A sitten!

Még.

ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha bárkit is fizetnek azért, amit itt csinál, hát elég xarul teszi. 1 nap alatt 50 regisztrációt lehetne úgy pörgetni, többséged legyen egyedül 🤷‍♂️.
ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!