Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz által kegyvesztetté...

A Fidesz által kegyvesztetté vált Magyar Péternek (némi dühlevezető feleségverés mellé) teljes magyar tömegekre van szüksége a sértett egócskájának befoltozására?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 22:36
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

#30 Mert, akkor mit csinálsz, próbálsz segíteni nekünk hülyéknek, mert te okos vagy? Ki kell ábrándítsalak, ahhoz tájékozódnod is meg tanulnod is kellene. Alig ordít, hogy ez a kettő esik a legjobban nehezedre.

Magyarról ma még nincs értelme nagy végső véleményeket megfogalmazni. Képesnek kéne lenni elengedni azt, hogy jaj, én ezt most megválaszolom magamnak, jaj. Meg persze azt is, hogy ki mit gondol majd, jaj. Ha nem vagy anyagilag érdekelt a fidesz ámokfutásában, akkor egyszerűen nem vagy magadnál, ha véded. Dugd ki az orrod a szatyorból, aztán már csak annyi a program, hogy hass, alkoss, gyarapíts, ember. Lehet fanyalogni is persze, biztos nagyon jó érzés, egyszer el kéne mesélnetek, csak előbb egyetlen egy ingyenes próbát tegyetek már titokban magatokban, hogy nem akarjátok eldönteni, mi van, hanem becsülettel szemlélődtök, sokasítjátok a saját kérdéseiteket és lehetséges válaszaitokat anélkül, hogy bármelyik válasz mellett döntenétek! Nem nehéz, csak félelmetes. De kipróbálva kiderül, hogy ez a szabadulás, ráadásul az ember saját hülyeségétől. Értelmet nyer a számtalanszor orrunk alá dörgölt "Ne félj!" mint nyilvánvaló megfejtés.

máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
41%
Ok. Szerintem szavazz a Mihazánkra. Az lesz a megfejtés a választásokra, utána lehet elemezni a politikafilozófiát.
máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
40%
Kezeltesd magad ember, nagyon el vagy veszve!
máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
41%

Te mekkora pökhendi fütyi vagy utolsó. Sajnos az ilyenből még sok van.

Ha valaki nem úgy látja a dolgokat, ahogy te, akkor az kezeltesse magát mert Te, aki leszalltál közénk és méltoztatol velünk szóba állni, te vagy az abszolútum. Az Alfa és Omega. Te vagy az abszolút mérce. Hozzád képest igaz vagy hamis minden. Aki nem azt látja, mint te, az elveszett ember. Aki a Fideszre szavaz az beteg. Aki a Mihazánkra, az minek él? Aki netán Momentumos, az beteg.

B+ gyerekek. Ezt az országot nem azért kell elhagyni mert nem lehet megélni, hanem annyi önelégült, arrogáns, lekezelő, botrány gondolkozú ember van itt, hogy a normális ember megfullad.

Ti akartok változást, akkor lehet magatoknál kellene kezdeni mert valami nagyon félre csúszott gyerekkorba.

Orvosi eset.

máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
71%
Nem attól lesz változás, hogy én körbejárom a témát becsülettel és ténylegesen a morális pöcegödrön kívülre igyekszem rakni a voksaimat, hanem attól, hogy te is megpróbálod ugyanezt tenni. Ne legyen már ennyire nehéz! Milliók döntenek ösztönből, szó szerint agymosottan, teljes ignoranciába zárkózva. Ha már elkövetted azt a hibát, hogy szokásod lett gondolkodni, cipeld már légyszi a felelősséget is mellé! Nem kell nagyon, csak amennyire bírod.
máj. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
41%

Látom egy kicsit sem szálltál magadba. Mondjuk naiv voltam. Ugyanaz a pökhendi, szar szöveget nyomod, mint előtte.

Majd te megint eldöntöd, hogy ki az agymosott a te mércéd szerint. Gondolom te vagy a * majd én eldöntöm, hogy ki a hazaáruló* fajta is. Ha valaki nem úgy szavaz, ahogy te azt elvárod, akkor jön az * itt annyi söpredék ember van* gondolkozás és duma. Ha már ma reggel felkeltél az azt jelenti, hogy van agyad és lelked. Utóbbit érdemes lenne elővenni.

De az ilyen fajta,mint te, aki 1 fikarcnyit sem akarja felül bírálni magát néha, mert minden úgy jó, ahogy Ő gondolja, teszi és csinálja...... grrrrr!

Dobj vissza valami üzit gyorsan. Az utolsó szó mánia kötelez!

máj. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
71%
Semmit nem írtam a nézeteimről, ezt mindet te fantáziálod, szigorúan érzelmi alapokon. Te mit változtatsz magadon méregzsák?
máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
71%
Unatkoztam. Jó volt trollkodni egy kicsit! Egyszer, kétszer kipróbálom de annyira nem jön be a műfaj! Elengedlek
máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!