Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt honnan vette a metapedia?

Ezt honnan vette a metapedia?

Figyelt kérdés

[link]

"Vitézy Dávid - 1985-ben született. Erdős Péter unokája, Hankiss Ágnes és Vitézy László fia. Általános és középiskolai tanulmányait a Lauder Javne iskolában végezte. Jelenleg a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen közgazdasági képzésen vesz részt. Homoszexuális."

Honnan vették, hogy meleg lenne?

Én nem hallottam ilyesmit sehol

ja és engem különösképpen nem érdekel, hogy meleg-e vagy sem, de érdekelne, hogy honnan vették ezt?


2010. nov. 26. 10:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
rákerestem, a neten több helyen is említik, de mi rá a bizonyíték?
2010. nov. 26. 10:11
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Semmi. Egy olyan oldalon, ahol a református pap is zsidó, ott a zsidó szó teljesen értelmét veszti. Zsidó az, aki az oldal szerkesztőinek nem szimpatikus. Akkor a homoszexualitásra való utalások is kábé ezen a szinten kezelendők.
2010. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom onnan,hogy nagyon lányos képe van. A beszéde sem nagyon határozott,férfias. Ennyi elég is,hogy ezt mondják róla.
2010. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
A meatpédiában felsorolt emberek közül sok a kriptozsidó, vagyis aki tagadja zsidó származását, nevet változtatnak, magyarosítanak, keresztény egyház tagjai vagy pedig átkeresztelkedők a zsidó vallásból.
2010. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

"vagyis aki tagadja zsidó származását, nevet változtatnak, magyarosítanak,"

Mint például ez a bejegyzés :"Mádl Ferenc - jogász, miniszter, államelnök, kriptozsidó, sváb faluban született, külleme és viselkedése árulja el "

Szóval az a zsidó, akire ráfogjuk.


Kedves gyerekek! Ideje lenne felismerni, hogy ma Magyarországon, aki nem zsidó vallású, az nem zsidó. Nem létezik ugyanis hivatalos formában zsidó kisebbség, nem alkotnak kisebbségi önkormányzatokat, stb. stb. A zsidóság innen kezdve kizárólag egyéni meghatározás kérdése, mivel etnikai értelemben pont olyan magyarok, mint te meg én, ha te azt mondod rájuk, hogy márpedig zsidók, az a te egyéni szociális problémád.

2010. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Ti nyugatias demokraták csak azért szídjátok annyira a Metapédiát, mert nem vagytok hajlandóak elviselni, hogy van igény egy Keleties szemléletű enciklopédiára is, ami nem a tudomány és a technika szemléletében nézi a világot, hanem más szempontok szerint.
2010. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

"...ami nem a tudomány és a technika szemléletében nézi a világot..."


Erről igazából az örök magyar klasszikusból a Hófehérből jut eszembe a király egy aranyköpése:


"Szóval mi hülyék vagyok! Akkor én a tudományt ezennel érvénytelenítjük!"

2010. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyik börtönben lévő BKV-s férfi sikkasztóval EGY CÍMEN VANNAK BEJELENTVE. Ha két milliomos, nem családtag férfi egy címen lakik annak csak egy oka lehet: buzeránsok.
2010. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

66-os leírta a lényeget szerintem!

A metapedia mitől keleties? te bele vagy b*zulva a keletbe, ahogy látom!

2010. nov. 27. 14:40
 10/11 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:27"

Én nem a származására kérdeztem rá, amúgyis tudom, a metapédia "irányelveit"!

Kíváncsi vagyok rá, hogy honnan van erre bármiféle bizonyíték! Vagy csak a levegőbe beszélnek? (ez utóbbi a legvalószínűbb)

2010. nov. 27. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!