Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet értesz a nemdohányzók...

Egyet értesz a nemdohányzók védelmét szolgáló törvénnyel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Én nem dohányzom,de szerintem sérti az egyén jogait ha beleszólnak abba,hogy hol, mikor gyújtson rá.
2011. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
46%
igen
2011. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
60%
Igen. És van jog az embernek dohányozni, de nekem is jogom van az egészséges környezethez. Vagyis végeredményben mindenkinek megvan a joga, csak a dohányos most már kötelezve van arra, hogy en sz*rjon bele a világba.
2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
38%

Nem,egyrészt sérti a dohányzók jogait,de leginkább azért,mert betarthatatlan.

Étteremben még tudják ellenőrizni,de ha egy kocsmáros nem engedi a vendégeket dohányozni,nagyon gyorsan szétverik az ittas vendégek az egész berendezést!

Vagy pl. a vonatokon sem szállíthatja le az utast a jegyvizsgáló,ha rágyújt!

A munkahelyeken pedig legtöbbször a főnök is dohányzik. Arról nem is beszélve,ha egy erős dohányos nem gyújthat rá,akkor ingerült lesz, stb.

Az iskolákban is hiába tiltja meg a tanár,a diákok akkor is dohányoznak majd.

Azzal egyetértek,hogy legyenek elkülönített dohányzó helyiségek,de a teljes tiltással nem.

Az éttermekben sem értem,hogy ha lehet külön dohányzó helyiség ott miért nem szabad ételt-italt felszolgálni? Akkor mi értelme van az egésznek? Nehéz elképzelni,hogy a vendég átmegy dohányozni,amíg vár az ételre. Evés után pedig otthagyja az asztalon a bort,vagy a kávét amíg a másik helyiségben rágyújt.

Az csak hab a tortán,hogy a Parlamentben megmarad a szivarszoba.

2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert aki 12 órákat ledolgozik naponta éhbérért, az hadd döntse már el, hogy a fél óra szünetét hogy tölti el. Én sem dohányzom, de ez nagyon durva, amit kitaláltak. Ezt ne várják már el senkitől. Szerintem nem fogják betartani.
2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%

"Az éttermekben sem értem,hogy ha lehet külön dohányzó helyiség ott miért nem szabad ételt-italt felszolgálni?"


- Mert a pincéreknek is van tüdejük.

2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem odáig nem terjed ki az egyéni szabadságjog, hogy azzal másoknak egészségügyi kárt okozhasson.
2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
71%

nem dohányzok, de nem értek vele egyet, ezért:


[link]

2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
41%

"nem dohányzok, de nem értek vele egyet, ezért:"


- Aha. Szóval ha van egy rossz dolog, akkor ne tegyünk semmit más rossz dolgok ellen, mert az álszentség?

2011. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%

Én dohányzom és egyetértek az új törvénnyel. Ha egy kocsmában nem lehet rágyújtani, hanem muszáj kimenni, biztosan kevesebbet fog a nagy többség dohányozni. Nekem is jobb a közérzetem egy olyan helységben, ahol nem lehet rágyújtani.

És ha a törvényt nem fogják betartani, azzal magunkat minősítjük, Nyugat-Európa nagy részén jól működik ez a kocsma elé kijárogatós rendszer.

2011. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!