Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 16 évesen miért kaptam levelem...

16 évesen miért kaptam levelemet Orbán Viktortól?

Figyelt kérdés
Ilyen szocális konzulzációs levelet kaptam, de nem tudom, hogy az én 16 évemmel hogy tudnék mindehhez hozzászólni?? Egyáltalán tudják hány éveseknek küldik ki a leveleket??
2011. máj. 25. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam pedig jobban érdekel a politika. Lehet azért, mert csak nyáron töltöm a 16ot. Két lehetőséged van.

Konstruktív : Mindegyiken beikszeled a nem tudok hozzászólni a kérdéshez (vagy valami ilyesmi van kocka van) választ és visszaküldöd.

Destruktív : Kitörlöd vele, felgyújtod, felrobbantod, újrahasznosíttatod vagy simán kidobod. Ez esetben a fantáziádra van bízva.

2011. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a konstruktív, ha kitörlöd vele, vagy felgyújtod, vagy poháralátétnek elteszed.
2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért kapnak a fiatalok ilyen levelet, hogy úgy érezzék a kormány "törődik a fiatalok véleményével". Szerintük ugyanis ha a mostani 16 évesek, akiknek a következő választáson már lesz szavazati joguk, úgy érzik hogy a kormány törődik a véleményükkel, akkor rájuk fognak szavazni.
2011. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
50%
16 évesen már van bizonyos rálátásod a világra. Legalábbis ebben reménykedik az, aki eldöntötte, hogy a fiatalokat is meg kell kérdezni. A mostani kormány szeretné, ha a mai fiatalság érdekei is érvényesülnének a szociális politikában. Kíváncsiak, hogy te miképpen látod a dolgokat, hogy kellene a társadalmi problémákat elrendezni úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Nem értem, mi a bajod azzal, ha a te véleményedre is kíváncsiak? Ha nem érdekel a dolog, akkor egyszerűen nem kell vele foglalkoznod. Dobd ki, és kész.
2011. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gond, de 16 évesen még nagyon vannak a feltett kérdésekre rálátásom!
2011. máj. 25. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert már tudja, hogy van zsebpénzed, és megtakarításaid!


Azokat akarja magának!


Tépd össze a levelét, én is azt tettem.

2011. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked leveleket küld, anyádtól apádtól meg elveszi egy havi munkabérét, amikor egyébként is levonja adóba a fizetésük 60% -át.
2011. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!