Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is kapott ma Orbán Viktort...

Más is kapott ma Orbán Viktortól levelet?

Figyelt kérdés

Basszus, belegondoltam, hogy ezt a kérdőívet hány, de hány ember nem fogja (vagy nem tudja, vagy nem is akarja) kitölteni.


Mindenkinek kiküldték, aki a lakcímnyilvántartásban van? Felháborító. Hány száz millióba került ez, meg a postaköltség? Ráadásul válaszlevél is van, azt is ők fizetik a mi pénzünkból. Annyira forr az agyam, hogy mindjárt ledöntök 2 dl pálinkát, komolyan!


Erre bezzeg van pénz!?


2011. máj. 16. 14:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Neked is jut pálinkára meg internetre. És ma még nem is ettél.
2011. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%

Az állam mindig költ ilyenekre, küldtek ilyet a szocik is, de bármelyik más cég is küld szórólapokat, az se két fillér, meg jó pár állami cég is küld fölösleges dolgokat. Én nem védeni akarom a kormányt, de ez megszokott és csepp a tengerben, sok haszna nincs, max. páran érzik a törődést, és ha pár ember napját jobbá tették már megérte, nem?

Egyébként én is visszaküldöm.

2011. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Én is szándékozom visszaküldeni, de hányan nem? Valószínűleg a nagy része nem fogja. Amúgy meg úgy vagyok vele, hogy visszaküldöm, de minek? Ettől semmi se fog változni.


Inkább osztották volna szét ezt a pénzt a kórházak között, komolyan mondom! A tüzijátéknál meg lehetett csinálni, hogy egy jó részét jótékony célra fordították?

2011. máj. 16. 14:52
 4/27 A kérdező kommentje:
"sok haszna nincs" - hát ez az. Csak anyagi kárunk. Nekünk.
2011. máj. 16. 14:52
 5/27 anonim ***** válasza:
2011. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na, legalább egy normális felhasználási módja a felhasználatlan leveleknek!
2011. máj. 16. 14:54
 7/27 anonim ***** válasza:
36%

Mostanában minden agyament azon tud csak lovagolni hogy "erre van pénz???" Csak ennyire telik???

Ennyi erővel ne tartsunk választásokat?? Mert az is pénzbe kerül. Vagy az eddig tartott népszavazások is pénzbe kerültek.


Egy kicsit a kérdezőnek is el kellene gondolkodnia mielőtt elkezd óbégatni.


Az hogy az emberek már csak azért sem küldik vissza az nem a kormány hibája.

2011. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Én írtam ennek a fostalicskának egy bizonyos problémám miatt, már több esetben. Válaszra sem méltatott. Innentől kezdve még ha ír is olvasatlanul dobom ki.
2011. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Jah, az előbb a szomszédaim vitték a kuka felé, de szóltam nekik, hogy gyűjtöm, ki ne dobják! :))


Drága Hollesz, nem tudom, honnan szalasztottak, de gyerekszobád valószínűleg nem volt. Hadd óbégassak már, hogy mire költik az általam is befizetett pénzt, rendben? Fáj az neked? Egy továbbkattintás, és már itt se vagy, ha nem érdekel a téma. Ciao! Menj a humor rovatba inkább.

2011. máj. 16. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!