Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van mostanában olyan...

Miért van mostanában olyan sok öngyilkoság? Talán a gazdasági bizonytalanság közrejátszik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 21:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
szerintem is
2011. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
ja, ismerőseim körében is sokan kilátástalan helyzetbe vannak :(
2011. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
42%
Miből gondolod, hogy több van, mint régebben volt?
2011. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Mi más? Szó szerint az őrületbe kergetik az embereket.Talán ilyen kilátástalanság még soha nem volt mint most.És a legszebb,hogy "az alagút végén"nem lesz fény,csak sokan hiszik.Igen a gyengébb idegzetű emberek öngyilkosok lesznek,szerintem ez valamiféle ideg összeroppanás,most jött el a vége nem bírom tovább..amin abszolut nem lehet csodálkozni, ilyen terhek mellett.
2011. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Foxyy ***** válasza:
90%
igen, szerintem az is közrejátszik, h rengeteg a szegény ember. de vannak olyanok is, akik már a jólétben nem tudnak mit kezdeni magukkal, és túladagolva holtan találják őket, pedig sokan cserélnének vele életszínvonalat.
2011. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
33%
Sok az elmebeteg, ez az oka. Az agy ugyanúgy képes megbetegedni, mint bármelyik más szerv, csak ez általában depresszió formájában nyilvánul meg. Utána ott vannak a szerelmi bánattal küzdők, vagy amikor elveszt valaki egy olyan személyt, akihez nagyon kötődött, és nem tudja ezt feldolgozni. Vagyis lelkileg gyenge emberek. A lét bizonytalanság is közrejátszhat valamelyest, de öngyilkosok csak azok lesznek akik betegek vagy gyengék, aki erős az megpróbál kiutat találni. Aki megmérgezi 3 gyerekét és utána saját magát, arra meg már végképp nem tudok mit mondani. Csak magát kellett volna.
2011. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
Foxyy, amit mondasz nagyon is igaz. Végre tudom már, hogy miért is írogatok én itt. Sokan kérdezték már tőlem, hogy minek van itt valaki akinek mindene megvan. Meg van a válasz, kedves fórumozók. Hogy nehogy öngyilkos legyek! Ezzel terelem el a figyelmemet a jólét szörnyű terhéről.
2011. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
"mocskos orbán, de majd a Jobbik elintézi" Kedves jobbikosok, ezek után is azt mondjátok hogy nem vagytok a gyűlölet pártja? Mindig van valaki aki nem bírja magában tartani hogy kik is vagytok valójában.
2011. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Foxyy ***** válasza:
87%

kolopele, én azokra a "gazdag" fiatalokra, vagy emberekre gondoltam, akik már jó dolgukban nem tudják mihez kezdjenek magukkal, ezért drogoznak, italoznak, és nem értelmes dolgokra fordítják a pénzt.


szerintem nem csak a szegénységet, de a gazdagságot is fel kell tudni dolgozni mentálisan. és valóban van abban valami, h csak a lelkileg gyengék lesznek öngyilkosok.

2011. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

" Sokan kérdezték már tőlem, hogy minek van itt valaki akinek mindene megvan."


Már bocs kolopele de ilyet senki sem kérdezett még tőled, hisz egyedül te állítod be önmagad milliárdosnak. Senki más sem veszi ezt itt komolyan.

2011. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!