Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki okozott nagyobb kárt az...

Ki okozott nagyobb kárt az országnak az elmúlt 10 évben? Orbán Viktor, Medgyessy péter, Gyurcsány Ferenc, Bajnai Gordon vagy most megint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 07:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon érdekesen közelíted meg a politikát. Az mszp-sek kártékonyak voltak, Orbán szerintem nem.
2011. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
53%

A legnagyobb kárt a magyar emberek okozzák, mert képtelenek felfogni, hogy az államadósság az ő terhük is.

Szart sem ért senki a politikához, mégis mindenki rohadt okos, amikor meg kell mondani, hogy ki árt az országnak és mit. Képmutatásban világelsők vagyunk.

2011. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
54%

ORBAN!

Annyira naiv emberek vannal mibol gondoltatok, hogy majd be tartja az igereteit miert kellett ujra valasztani? mit csinalt? semmit! annyi, hogy mindent Gyurcsanyra fog, ezzel vedekezik! Szerintem meg 20 ev mulva is ezzel a szoveggel jon majd! ferre ertes ne essek, hogy annyira Gyurcsany parti lennek! De legalabb o tudott beszelni( neha hazugsagokat is):) de aki azt alitja hogy Orban nem akkor elvan torzulva a gondolkodasa! Es akkor most kedves FDSZ esek lehet le pontozni!

2011. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
59%

Elozo vagyok!

7:49 es igazad van!!!

Es bocsi mindenkitol, kicsit felhuztam maggam! Nagyon ellenszenves nekem a kedves Orban ur!

2011. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
13%
7:39 esnek szolt :)
2011. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%

Az országnak Gyurcsány, illetve a kormánya(i). Az embereknek... Az más kérdés...


"Nagyon ellenszenves nekem a kedves Orban ur!"


Attól, hogy ellenszenves, még nem feltétlen okoz kárt az országnak.


"Szart sem ért senki a politikához, mégis mindenki rohadt okos, amikor meg kell mondani, hogy ki árt az országnak és mit. Képmutatásban világelsők vagyunk."

Ámen.

2011. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
65%

Nem feltetlenul okoz kart ez igaz de jot sem az biztos!

Es ezt nem az ellenszenvemre alapozom azt bocsanatkeres kent irtam a kirohanasomra!Mert egyebkent nem szolok ilyenekbe bele, de o annyira fel tud huzni!

2011. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%
Egyertelmüen Orban!
2011. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
OV
2011. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
37%
A KAPITALIZMUS A HIBÁS!
2011. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!