Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki okozott nagyobb kárt az...

Ki okozott nagyobb kárt az országnak az elmúlt 10 évben? Orbán Viktor, Medgyessy péter, Gyurcsány Ferenc, Bajnai Gordon vagy most megint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 07:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
42%
Én egy valamit nem értek. Ezen az oldalon ha szó esik OV-ről meg a slepjéről, akkor a válaszolók nagy része nem szimpatizál velük. Ezt abszolút megértem. Sőt, a környezetemben is hasonló a helyzet. De akkor hol vannak azok az emberek akik rájuk szavaztak? Eltűntek, vagy csak hallgatnak? Nehezemre esik elhinni, hogy itt sem akad egy véres szájú szimpatizáns, aki ráugrana erre a témára. Vagy eljött a Kánaán? :-P
2011. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
44%
Orbán Viktor.. egyértelmű..
2011. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
54%

1. helyezett: Orbán (Manyup lenyúlás)

2. helyezett: Medgyessy (közalkalmazottak 50%os béremelése)

3: Helyezett: Gyurcsány (13. havi nyugdíj)


Bajnai Gordon-nak ellenben sok jót köszönhetünk.

2011. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%
Az is baj, hogy a fidesz szimpatizánsok nem állnak le veletek pitiánereskedni?
2011. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
60%

ma 09:32


A 2. pontoddal nem értek egyet.Szerintem az az ember volt az,aki a legnagyobb lelkiismerettel irányította az országot,és ezt úgy mondom,hogy nem vagyok mszp-s.

Orbánkának pedig,a banki törvénye még 10 évvel ezelőttről,könnyen a listád elejére tolja,mivel a devizahitelesek,nagyban miatta szívnak.

2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
56%

Gyurcsany az embereket tamogatta a koltsegvetes karara.

Orban a koltsegvetest tamogatja az emberek karara.

2011. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

Apukám nagy fidesz szimpatizáns, én nem nagyon szeretek belefolyni, de nem tudom nem meghallani, amikor ezeket szajkózza. Azzal szokta mindig kezdeni, hogy anno Orbán néhány (talán 10) százalékkal csökkentette az államadósságot, 2002 és 2010 között viszont 53ról 80% fölé nőtt (ez nem fejből megy, rákerestem). Orbán meg most pont hogy nem engedett felvenni újabb adag hitelt, nem?

Persze más kérdés, hogy az emberek általában (köztük én is), azt akarják, hogy nekik jó legyen, jól éljenek. Engem pl tökéletesen hidegen hagy, hogy mennyi az államadósság, csak ne vezessenek be megszorításokat.

2011. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 krameri ***** válasza:
53%

9:57es a devizahitelesek nagyban maguk miatt szívnak, évek óta mondják a hozzáértők, hogy válság idején devizahitelt felvenni öngyilkosság, de hát karácsonyra muszáj volt megvenni az új kocsit!

10:17es egyetértek, de Gyurcsány helyére inkább Kádárt írnám, Gyurcsány leginkább a saját zsebét támogatta mindenki kárára.(és ez tény, nem gyurcsányellenesség)

És ha el tudod képzelni, mekkora az államadósság, akkor rájössz, hogy nincs mit tenni, elengedni nem fogják a hiteleket, és minél később, csak annál nagyobb megszorításokkal lehet kimászni az államcsőd széléről. Orbán ezt még 2005 ben, hogy nehéz dolga lesz a kormánynak, amelyik meg akarja menteni a gazdaságot, utálni fogja őket a fél ország, de valakinek meg kell csinálni, mert csak rosszabb lesz ha (ahogy a Gyurcsányókormány) nem tesznek semmit.

2011. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
33%

Miért kellene különbséget tenni köztük? Ha nem viselnének más színű nyakkendőt ember nem lenne a föld hátán, aki megkülönbözteti őket.


Egyébként a legkisebb rossz, és ezzel most nem azt mondom, hogy nem okozott kárt az országnak, vagy nem mérhető a többiekéhez, szerintem Medgyessi. Benne azt éreztem, hogy tényleg komolyan gondolja a baloldaliságot és hajlik rá, hogy betartsa ígéreteit. Ezért is állították félre.

2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%
Ugy am blok a magyar "elit" Legyen az gazadasági vagy politikai.
2011. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!