Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elitélendő Kertész Ákos...

Elitélendő Kertész Ákos Amerikai Népszavában írt cikke a magyar nemzetről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nemzetközi szinten gyalázza országunkat ez a senki!!!
2011. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Foxyy ***** válasza:
65%
az ilyeneknek mindent lehet...
2011. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Igaza van, Magyarország egy vicc, irigy, rosszindulatú, bunkó emberekkel. A magyar egy elcseszett nép, de szerencsére úgy néz ki, más nem sokáig kell itt lennem. :DD
2011. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Foxyy ***** válasza:
85%
hát akkor húzz a pics.ába, kedves utolsó...
2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ucsiha Madara ***** válasza:
100%
Utolsó: helyes, csak takarodj ki ilyen hozzáállással az országból, garantálom, hogy nem fogsz hiányozni senkinek.
2011. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Ketész Ákos politikai megrendelésekre ír ilyen lejárató cikkeket.


Én speciel szeretem a hazámat, a családomat, a magyar embereket és itt szeretnék meghalni!


(valaki ezért turbómagyarnak számít?)

2011. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 bitangbigtank ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:52


Oké azt megértem ha valaki kimegy külföldre, na de hogy valaki kimegy külföldre és elkezdi szidni az országát.. Szánalom hogy bibibi nekem itt kint jobb nektek meg fos.. Menjél nyald a másnak a seggét, s egyszer talán majd esetleg befogadnak

2011. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

"bitangbigtank válasza:


A válasz megírásának időpontja: ma 15:52


Oké azt megértem ha valaki kimegy külföldre, na de hogy valaki kimegy külföldre és elkezdi szidni az országát.. Szánalom hogy bibibi nekem itt kint jobb nektek meg fos.. Menjél nyald a másnak a seggét, s egyszer talán majd esetleg befogadnak"


Érdekes, van pár ismerős, aki külföldön dolgozik, és őket mind befogadták:).De csak nyomasd a baromságaidat, hülyegyerek.

2011. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Dick Esmen ***** válasza:
Igen elítélendő.Mit akartok még hallani?
2011. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 tetris ***** válasza:
89%
Egyáltalán ki ez a Kertész Ákos? Nyilván egy hatvanhatodrendű kis senki, aki szeretett volna valami oltári nagyot mondani, hogy híres legyen, és róla beszéljen mindenki. Hát most elérte. Ennél nagyobb öröme ne is legyen!
2011. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!