Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elitélendő Kertész Ákos...

Elitélendő Kertész Ákos Amerikai Népszavában írt cikke a magyar nemzetről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 15:36
1 2
 11/20 bitangbigtank ***** válasza:

17:58

Ha te lennél ki az ki az előző kommentekbe lúzerezett meg sziodtt minket akkor üzenem hogy a magadfajtát nem hinném hogy befogadjűk :P

2011. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ma 17:42


Tapasztalatból tudom, hogy azok a barmok, akik itthon szidták az országukat, és külföldre mennek, külföldön rendszerint a befogadó országot szokták szidni és vagy elvágyódnak egy másik országba, vagy Magyarország után nosztalgiáznak. Ez a "mindig az a rossz, ahol vagyok" egy bizonyos beállítódás vagy alkat. Ez az embertípus ugyanis azt hiszi, hogy ha fikázza a környezetét, akkor felsőbbrendűnek tűnik, mivel "látja a hibáit" a környezetének.

2011. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ma 18:19


Kertész Ákos író, a 60-as-70-es években jó-közepes könyveket írt, ma már azonban valószínűleg szenilis.


Nem kellene vele annyit foglalkozni, okos sohasem volt.

2011. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

20:02


Nem tudom, miről beszélsz. Arról volt szó, hogy vkinek elege lesz mo-ból, ezért kiköltözik. Miért vágynak el más országba?:) Miért akarnak visszajönni? Érdekes, egy ismerősöm nem vágyott el, több éve ugyanott vannak külföldön."Minden rossz, ahol vagyok"? Nem erről volt szó, de mindegy. Összevissza beszélsz.

2011. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem akarok itt vitatkozni iylen senkikkel akik semmibe veszik az országukat, hogy így rossz meg úgy rossz és ki nem szarja le hogy neked mi a rossz ? akkor menny el a rákba Afrikába vagy valami szegényebb országba és meg látod mi az a "szar"... és nem értem minek kell 1 magyar embernek fikáznija az országot , főlleg aki ki ment! ha a magyar nemzet nem lenne akkor a világ se tartana itt .... nem néznéd a monitorod, a tv-d stb az amcsik nem lennének senkik az atombomba és a hidrogénbomba nélkül

csak rágózhattak volna még 20 évig míg valaki más fel találja a képletüket ... nézz csak utána mit találtak fel a magyar tudosok

2011. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

(elöző)

igen el ismerem hogy nem tökéletes a magyar nemzet de melyik az ? ....

2011. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ma 20:08


Szerinted érdekel a véleményed?

2011. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

20:53


Ha nem érdekel más véleménye, akkor elhúzol az oldalról, te idióta.

2011. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Nyugi! Elősször arra keressünk választ, hogy elítélendő e? És, hogy miért írhatta? Valaki említette, hogy politikai megrendelésre!
2011. szept. 8. 11:16
 20/20 anonim ***** válasza:

1. Mélyen elítélem, és mivel 28 éves vagyok, semmi közöm a holokauszthoz.

2. Diplomásként nem találok a képzettségemnek megfelelő munkát, így kénytelen vagyok kulimunkákat végezni.

3. 21 évig tanultam.

4. "Genetikailag" magyar vagyok.


Kertész Ákos szerint:


1. Az én bűnöm a holokauszt.

2. Nem akarom dolgozni.

3. Nem akarok tanulni.

4. Genetikailag alattvaló vagyok.


Kikérem magamnak.

2011. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!