Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T (ZS) omcat tényleg a kormány...

T (ZS) omcat tényleg a kormánynak dolgozik? És Budaházy (Tévészékházy ) miért vereti szét mindig a rendőrökkel a saját tüntetőit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Tomcat, Budaházy, Toroczkai ezek mind a kormány beépített ügynökei.
2009. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ez hülyeség ezt próbálják terjeszteni, de sok valóságalapja nincsen szerintem. Budaházy nem ügynök szerintem csak nem látja jól a dolgokat, Tomcat meg sokszor szembemegy velük is, mert nem ért velük egyet. De ő azért okosabb dolgokat csinál.
2009. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
ezt vajon ki terjeszti????
2009. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kell ezt terjeszteni, szembetűnik az magától is hogy Tévészékházy szétvereti a saját embereit a rohamrendőrökkel Zsomcat adatot gyűjt az előzetesbe vágása után.

Elvileg egy oldalán állnak mindannyian, akkor miért mennek 3an 4felé?


Legalábbis nekem ez jött le.

2009. ápr. 21. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Budaházy mártírokat/hősöket gyárt, akik nem féltek akár a biztos vereség tudatában is nekimenni az elnyomó, kizsákmányoló nagytőkéskomcsizsidóbankárbérenc kormány erőszakszervezetének, méltó példát állítva ezzel az eljövendő nemzedékeknek...


mint az öngyilkos merénylők, csak ők (még) nem robbantják fel magukat...


vagy valami ilyesmi.

2009. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Az biztos, hogy a baloldal profitál ezekből a figurákból, tehát szerintem is beépítettgyanúsak, mint a gardróbszekrény. Ha nem kapnak érte pénzt, akkor még hülyék is.
2009. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet kizárni semmit persze,de szerintem inkább Magyar vér folyik az ereikben.Ezért képesek akár együtt tüntetni,akár 3-an 4 felé menni.
2009. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
19%
Én azt nem értem, hogy minek kell 2 ilyen senkiházival foglalkozni? A média csinált "sztárt" belőlük de mindkettő egy rakás szerencsétlenség. Balhéznak és csak az indulatokat keltik! Foglalkozni se kellene velük!
2009. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Én inkább nézném a tévébe Tomcat hulyesegeit es Budahazy tunteteseit mint a monika showban a ciganyokat vagy a gyozike showt ! na , de izlesek es pofonok...
2009. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!