Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány ember olvasta el...

Vajon hány ember olvasta el Kertész Ákos szövegét végig?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen szar újságot olvasol mint a Népszava???
2011. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

"Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt."



Basz*ki, miért nem mondtad már előbb, hogy vegyek neked ajándékba egy korbácsot, amivel verheted a hátad egész nap bűnbánatot tanúsítva és "bűnbocsánatért esdekelve" a magyarság bűnei miatt? Miért nem mondtad, hogy ennyi kell a boldogságodhoz?

2011. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

Ja és amúgy itt a bizonyíték a nagy liberálisoknak, hogy a holokausztot NEM a holokausztcáfolók hozzák fel, hanem folyton a zsidók vágják bele a képünkbe, hogy hajoljunk meg előttük, kérjünk bocsánatot, mert mi aztán szörnyen gonosz emberek vagyunk ám.

Tessék-lássék, itt a bizonyíték, hogy ezzel csesztetnek minket.

2011. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: Elhiszem, hogy eléggé meredek volt Ákos ezen állítása, helyette jobban fogalmaztam volna, mert még én sem értem néhol. Arra rájöttem, hogy jobboldali kritika lett volna, csak fordítva sült el.


Népszava helyett mit olvassak? Kurucot?

2011. szept. 23. 22:10
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Nem sok. De nem is ez az igazán nagy baj, mert mindenki addig olvas, amíg akar...


Illetve amíg HAGYJÁK OLVASNI!


Vajon miért nem jelent meg a levél teljes terjedelmében a magyar médiában? Miért csak az a a néhány kiragadott részlete kapott ekkora nyilvánosságot?


Nyugtassatok már meg, ugye nem volt ebben SEMMI szándékos befolyásolás, ugye nem???


Pedro

2011. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

Az Amcsi Népszava írja Kertésszel kapcsoatban:


"Kertész Ákos nyílt levele mély hazaszeretetről tanúskodik, a magyarság iránti aggodalom, a magyarság sorsával való forró azonosulás járja át."


Kertész írja a magyarságról:


"A magyar genetikusan alattvaló....a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást...boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot."


"Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt."


Akárhogy is olvasom Kertész sorait nem találok benne igazságot.Progresszív,haladó balosnak vallja magát miközben még mindig le van ragadva a világháborúnál és annál hogy a magyarokat vádolja a németek által elkövetett sérelmekért.

2011. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%

"Ilyen szar újságot olvasol mint a Népszava???"



És te mit olvasol?

2011. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a bizonyítványt kicsit késő magyarázni.

Nyilván senki sem a rizsára (végig sem akarom olvasni ezek után) kíváncsi, és aki nem úgy gondolja, az nem is írja le...

2011. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Amikor valaki a holokausztról beszél, meg a bocsánatkérésről, illetve annak hiányáról, valahogy nem érzem magam bűnösnek, ezért bocsánatot sem kérek. Igaz, még csak 23 éves vagyok, nem tudom, hogy nekem bármiféle közöm lett volna az egészhez. Felnőhettem volna úgy, keresztény magyarként, hogy a tankönyvben olvasok róla, megismerem a történetet, talán tanulok belőle, és aztán csak akkor találkoznék a témával, amikor mondjuk a Duna-parton elsétálok az emlékmű mellett, vagy München környékén az autópálya mellett meglátok egy táblát Dachau felirattal - ekkor eszembe jutna, hogy igen, volt ilyen, hasonlóan ahhoz, hogy mondjuk a diósgyőri várat meglátva Nagy Lajos jut eszembe.

De nem, folyamatosan fel kell hozni a témát, az iskolában külön napon meg kell emlékezni erről, meg kell említeni a parlamentben, a tévében, hogy Magyarország kirekesztő, antiszemita ország, folyamatosan a képünkbe kell dörgölni egy olyan eseményt, amelyben én nem vettem részt, ahogy a ma élő magyar emberek 99,99%-a szintén biztosan nem.


De ha már ők azt állítják, hogy mi nem kértünk bocsánatot, akkor mi is feltehetünk egy kérdést:


Trianonért bárki valaha is bocsánatot kért?

2011. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

Szal,az a helyzet hogy nem csak elolvasni kellene,le is kene ulni picit es gondolkodni rajta!

Ha Kertesznek az lett volna a celja hogy bemocskolja es lejaratja a magyarokat,akkor nem magyarul irja meg nyilt levele't!Hanem mondjuk angolul...

Tisztaban volt azzal hogy mindennek mi lesz a kovetkezmenye..Egyebirant meg kinek nem inge,nem veszi maga'ra!A hibakra szerette volna felhivni a figyelmunket,en ugy gondolom o"szinte volt!Es tulajdonkepp egy tukrot tartott a magyarsag ele'...Persze mi csak szepeket szeretunk hallani magunkrol,kimondottan imadjuk ha nyaljak a seggunket..A kritikat viszont nem tu"rjuk!A'm

anna'l jobban szeretunk masokat kritizalni,sertegetni,bantani!Sokan ugy gondoljak,nekik mindent lehet.Csak bele ke'ne olvasni nehany fo'rumba..Pl. kuruc stb.Ott ertelmes tarsalgas nincs,csak kinyirni ezt,dogoljon meg az,mocskos zs.-k,rohadt c-k,mindenki bu"nbak,mindenki hiba's...Csak epp mi nem,hogy itt tartunk!Ugye?

2011. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!