Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hány ember olvasta el...

Vajon hány ember olvasta el Kertész Ákos szövegét végig?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 21:56
1 2 3
 21/24 bumbi02 ***** válasza:
62%

Ebben nincsen semmi csúsztatás. Ezért a soráért vissza akarják vonatni a Kossuth -diját.. Akkor most az egész munkásságát nézzük egybe, vagy ezt a sort?


Amúgy meg nyilatkozott Kertész Ákos is:


Az Amerikai Népszavához írt publicisztikámban szereplő mondatot: „A magyar genetikusan alattvaló” – ezúttal helyreigazítom. Helyesen ilyen mondat nincs. Örömmel értesültem, hogy a holokauszttal kapcsolatban az elmaradt bocsánatkérés ügyében helyreigazítottak mások. Ezzel az ügyet lezártam.



Csak ti lovagoltok még ezen mindig. Sokan úgy fogják fel ezt a "nagymagyarság" dolgot hogy a magyarokról vagy jót vagy semmit. Pedig ha a kritikában van valami el kell fogadni. Én se értek egyet a mondatával, mivel a magyarságra érti, és nincs olyan hogy minden magyar olyan lenne,maximum egész sokan.

2011. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
56%

Kár, hogy megelőztél az Ady verssel.


Amúgy szinte senki nem olvasta végig. Rögtön az első hírnél felvetettem, hogy oké, háborogtok. De végig olvasta valaki az egész írást? Nem, de én is kussoljak, mert akkor is nemzetgyalázó és kész, és nem kell végig olvasni!


Nem hát. Nem kell. Nem kell tájékozódni, olvasni, utána járni a dolgoknak, az a hülyéknek való.


Szóval ne olvassatok, csak azt szajkózzátok amit a szátokba rágnak. Az önálló gondolkodás ugyanis fájdalmas.

2011. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Volt egy nagy humoristánk, aki úgy fejezte ki magát arra a gondolatra, hogy mi mindig a rossz oldalon álltunk, hogy "a magyarnak mindig kell egy p.csa amit nyalhat. Ha nem is szó szerint idéztem és a megfelelő szöveg környezetbe, de ezt mondta. Akkor ? Pedig szerintem neki is igaza van !
2011. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Ha Kertesznek az lett volna a celja hogy bemocskolja es lejaratja a magyarokat,akkor nem magyarul irja meg nyilt levele't!Hanem mondjuk angolul... "


Te már egy másik Kertészről szóló topikba is írhattál - hasonló vesszős karakterekkel írsz mindenhova - .


Ott is véded ostoba indokokkal. ERRE a megnyilvánulásra, ami Kertész tollát elhagyta, NINCS mentség.


Az idióta érvedre meg azt lehet mondani, hogy ha angolul (vagy héberül) írta volna, az meg túl egyértelmű nemzetgyalázás lett volna...

2012. aug. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!