Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan...

Miért nem szeretik sokan Orbán Viktort?

2011. szept. 26. 17:29
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyáva és sunyi alak. A memóriája pedig sz@rt sem ér!


Mert kordont bont és most betiltatja a békés összejövetelt.

Mert forradalmár, de ha lesz igazi akkor elsöprődik, mint a szemét.

Mert kettéosztotta a magyarságot.

Mert fellázította 2006-ban a csürhét és most elszámoltatja azokat akik próbáltak rendet csinálni.

Mert a népet és a nemzetet használja céljai elérésében és azután elfelejti, hogy kik juttatták hatalomra.

Mert mint jogász a szakmájában egy nagy 0.

Mert nem meri bevallani, hogy alkalmatlan Magyarország vezetésére, de csak politikából és a családi pótlékból tud megélni.


Zimmzumm remélem legközelebb nem rá szavazol, ha egyáltalán lesz választás.

2011. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

" Mert mint jogász a szakmájában egy nagy 0. "


ezt honnan veszed?

2011. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Talán, mert a politikai pályán kívül még nem tett le semmit az asztalra.
2011. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Csak megjegyezném, hogy O.V-ra nem lehet szavazni, max. a Fideszre. A kettő pedig nem ugyanaz.
2011. szept. 26. 22:44
 15/46 anonim ***** válasza:
52%
Nem dolgozhat egyszerre jogászként és miniszterelnökként....
2011. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

bocs, ez kicsit off, de annyira mégse :)

http://www.youtube.com/watch?v=L4QlKuIegnI

2011. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

"Csak megjegyezném, hogy O.V-ra nem lehet szavazni, max. a Fideszre. A kettő pedig nem ugyanaz."


Ha tényként nézem ezt a mondatot akkor igazad van. De a gyakorlatban nincs igazad. Fidesz = O.V. Ugyanis ez itt már régen róla szól, ez személyi kultusz... ami természetesen a hatalomról szól.


Biztos sokan emlékeztek "két millióan vagyunk" Philipre, amikor a tömeg a Kossuth téren nem azt skandálta, hogy Fidesz, hanem, hogy Viktor. És ez már akkor is rém ijesztő volt, és ez azóta se változott.

2011. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 szöcske005 válasza:

Mondanék egy pár okot.

PL:

-A legszegényebb rétegeket sújtja a megszorításokkal.(Bevezetik azt, hogy az olcsó kevés gyümölcs tartalommal rendelkező lekvárokat megadóztatják, sok szegény ember gyermeke eszi ezt.)


-Éhbérért rákényszeríti az embereket a közmunkára.(Mennének dolgozni de nincs hová.Ok legyen közmunka program nagyon jó, csak az a bibi vele, hogy 8 órás munkáért fizettek eddig 62.000 ft-ot. Most már 48.000 ft körüli összeget akarnak fizetni. óra munkáért fizettek eddig 32.000 ft-ot mostmár 25.000 ft-ot fizetnek.)


- A hiteleseknek olyan mentőcsomagokat találnak ki, ami csak a tehetősebbeknek kedvez.

A kisembernek árfolyamrögzítés (hitelből fizeti a hitelt, és azt is visszafizeti kamatostól)

A tehetősebbeknek végtörlesztés( kidobják farzsebből a millákat.)


Én értem, hogy nagy az állam adóság és, hogy azt csökkenteni kell , de nem egy év alatt kéne behúzni rajtunk, amit évtizedek alatt felhalmoztak.


26/Nő

2011. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 szöcske005 válasza:

Bocsi azt a mondatot elrontottam:

4 óra munkáért fizettek eddig 32.000 ft-ot mostmár 25.000 ft-ot fizetnek.)

2011. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

"Én értem, hogy nagy az állam adóság és, hogy azt csökkenteni kell , de nem egy év alatt kéne behúzni rajtunk, amit évtizedek alatt felhalmoztak. "


Én egyáltalán nem értem miért kellene rajtunk "behúzni". Fizesse ki aki elherdálta. Én a mai napig nem tudok róla, hogy villát vásároltam volna a Rózsadombon, és az sem tűnt fel, hogy nyaralni járok a Kanári szigetekre.

2011. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!