Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki igényelhet majd 2012-ben...

Ki igényelhet majd 2012-ben szocpolt? Most hallottam, hogy visszahozzák.

Figyelt kérdés

Nekünk van egy pici gyerkőcünk és épp most cserélünk lakást. Van bőven hitelünk is.

Mire vehető fel a szocpol és ki jogosult rá?


2011. okt. 12. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

"Ki igényelhet majd 2012-ben szocpolt?"


Nem hosszú a lista:

Orbán Viktor

Semjén Zsolt

Navracsics Tibor

Pintér Sándor

Martonyi János

Matolcsy György

Réthelyi Miklós

Fellegi Tamás

Fazekas Sándor

Hende Csaba

2011. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
nem hozzák vissza, hanem otthonteremtés lesz majd, ami azt jelenti hogy kedvezőbb kamatú hitelt vehetsz fel
2011. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az előbb mondták a hírekben, hogy most jelentette be O.V., hogy visszahozzák a szocpolt és azt is elmondták, hogy hány gyerek után mennyi jár.

Viszont bővebb infót egyenlőre nem találtam róla a neten.

2011. okt. 12. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Mennyetek el mind2en dolgozni.Ne a szocpol-t várjátok!Amúgy elég ciki ha a gyereken akartok élősködni.Mert azt a pénzt amúgy a gyerek kapja.Tehát a gyerek vett nektek lakást.Ami elég égö
2011. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Kedves" 12:43-as!

Te normális vagy???? Tudod te, hogy mit beszélsz???

Jobb lett volna, ha megtartod a véleményedet magadnak, ha ennyire korlátolt az agyműködésed!

Amúgy képzeld, dolgozunk és te lehet, hogy élősködnél a gyerekeden, ha egyáltalán van egy ilyen gondolkodású és bunkó embernek, de én nem ez a típus vagyok!

Nem mindenki születik ám aranykanállal a szájában és nem mindenkinek tolnak a gazdag szülei a segge alá egy lakást! Van aki hitel felvételére kényszerül és igyekszik minden lehetőséget megragadni, hogy a gyerekének és magának megfelelő életet tudjon biztosítani!

2011. okt. 12. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hát legyen igazad kérdező és hozzák vissza a szocpolt, de jó lenne ha legalább ahhoz kötnék, hogy a szülőknek legyen x idő munkaviszonyuk, mert akkor legalább a sok sötét nem tudná igénybe venni
2011. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Látod kedves kérdező itt a lényeg


magának megfelelő életet tudjon biztosítani!


Én sem születtem gazdag családba de nem azért fogok gyereket vállalni hogy kapjak cserébe szocpolt

2011. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem van gyerekem és nem a segélyek miatt vállaltam.

Az ilyen embereket mélyen megvetem!

Amúgy részben ahhoz kötik, hogy legalább az egyik félnek legyen munkája és ne legyen közműtartozásuk.

2011. okt. 12. 13:25
 10/12 anonim ***** válasza:
19%

Akkor magad is megvetheted.

Ugyan is a szocpol is egyfajta segélynek számit

2011. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!