Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem élhetetlen hely...

Szerintem élhetetlen hely lett Magyarország. Hogy lehet itt megélni?

Figyelt kérdés

Én még ennyi adót életemben nem láttam mint itt van.

Mindennek az ára emelkedik határ a csillagos ég. És barátom még emellé új adókat találnak ki... Milyen emberek lehetnek azok? Hol találni őket??

A másik amin kiakadok. Itt semmi nem stabil. Semmire nem lehet beállni. Ha csak az üzemanyagot nézzük ,hol a gázolaj hol a benzin a drágább.. Most majd veszek benzinest ? 2 nap múlva gázolajost? Nem sz@rom én a pénzt 90 ezerért átíratni mindíg. Ti hogy látjátok ezt?

Mikor lesz már teli a pohár?


2011. okt. 24. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim válasza:
53%
Te ilyen b uzi lehetsz :D
2012. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 A kérdező kommentje:

A kis Pattogó csimbókoknak azt tudom felmutatni hogy 3 buszos cégem volt. A válság kezdete előtt szereztem őket. 2 ebből 20%-os hitelre. A válság után Elbocsájtások és leépítések kezdődtek , Az embereimre nem volt szükség. Nem volt munka. az autók ára 3x osára nőtt. visszaadtam a banknak. Most én tartozom és nincs munkaeszközöm se. Minden amit csináltam értelmetlen volt. Az utolsó buszom egy 120 ezer Ft os telefonszámla miatt vitték el. 1miliós buszt. :O . Még mindíg nem értem mi folyik itt Ebben az országban. Én adóztam rengeteget.


Most már nem adózok se én sem az embereim.


Nem is szándékozok itt dolgozni soha többé.. Régen aki az országra rossz szót szólt bele tudtam volna folytani a kanál vízbe. De már én is azt mondom ha itt maradok élve halok meg.

Kis pattogós nokedlinek meg csak annyit. Több mint száz emberem van most munka nélkül. Éhesek reményvesztettek és kilátástalanok. Velük beszéld meg a szép hegyeket meg dombokat. Velük beszéld meg miért költöztetik ki őket a házaikból Velük beszéld meg mit adnak enni a gyerekeiknek. Remélem téged!..

Úgyhogy ne jártasd itt a pofád mert istenre esküszöm megkereslek. És felkajálunk.

2012. jan. 4. 23:21
 73/79 wapo ***** válasza:
100%

Itt arról megy a téma, hogy kinek telik lakásra, meg kinek parizerre??

A JÓL ÉLÜNK szerintem ott kezdődik mikor nem kell azon stresszelni, hogy miből veszem meg amit elterveztem,hogy jövök ki a fizuból hónap végéig. Hanem a mindennapos szükségleteket gond nélkűl ki tudom gazdálkodni és még félre tudok tenni pár ezrest váratlan kiadásokra. tudom biztosítani a családnak a elemi feltételeken felűl (kaja, fűtés,világítás,víz,egészségügyi kiadások-testedzés-regenerálódás-relax stb) havi rendszerességgel a szórakozást-kulturális kikapcsolódást is.

Ha a termelő réteg ezt megengedheti magának akkor ez a réteg már el tud tartani akár egy másik kiszolgáló réteget is.

Sajnos pont a termelő réteg szűnt meg az országban, és ez magával rántott a kiszolgáló réteget is.Jelen pillanatban csak a felső tízezer( a nagytőkés társadalom,nagyiparos,bankár, külföldi cégek vezető beosztású magyar kiszolgálói, vagy "élelmes"-csaló-lopó magyar vállalkozók/politikusok)engedhetik meg maguknak a korlátlan fogyasztást.És az őket kiszolgáló szórakoztató társaság.A "kiszolgáltatott" pár százezer magyar.Aki máról holnapra éli a napjait csak néz, azok nem képesek fenntartani a gazdaságot.

Amíg ez így marad addig nem fog az ország haladni sehova.Marad a hitel és a nagy adók.

2012. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyetértek veled. Szerintem is az lett, nemcsoda hogy az emberek tömegével menekülnek innét mint patkányok a süllyedő hajóról, és még a migránsok közül se akart egy lélek se ittmaradni, mind azt nézte, hogy pucolhatna el minél hamarabb.

Megélni leginkább csak tisztességtelenül lehet. Aki ilyen körülmények között életben marad, az evolúció szempontjából erős, túlélő típus, a gyengéje pedig elhull. Elég szomorú hogy a XXI. században darwini szelekció útján kell épüljön a társadalom, de más nemigen maradt.


"Mondjuk olyan állással, amely piacképes, a fizetés még itt is magas"


És melyik lenne az? És honnan szedje össze az egyetemre való pénzt az illető egy olyan fizetéssel ami épp csak elegendő az éhendögléshez? És mit kezdjen a diplomájával, hogy miután megszerezte, telített/kihalt a szakma?

Az is érdekelne, hogyha mindenki mérnöknek meg programátornak tanul, hisz ez a sztárszakma, akkor vajh hány százalékuknak jutna valóban jólfizető munka, és hány százalékuk gyarapítaná a munkanélküliek táborát, vagy menne a Jewbilbe futószallag mellé robotzombi munkára.


Személy szerint olyan 90%-ra tippelek, és ez még egy igen óvatos becslés volt.


"a kérdés az, hogy mit tudsz mondani helyette? hogyan legyen olcsó a benzin? milyen adókulcsot javasolsz"


Talán le kéne szedni az ötszázmilliárd adót a benyáról. Az adókulcsot meg nem kell módosítgatni, egyszerűen nem kell a beszedett adó 80%-át ellopni, meg szétosztani a buckalakók között. És akkor talán több ember fizetné is az adót. Mert az, hogy folyamatosan emelik, csak azt fogja eredményezni hogy még kevesebben fizetik majd be, a vége pedig az hogy a vírus kinyírta a gazdatestet, kongratyülésön.

Borítékolom neked hogy záros határidőn belül ez fog történni.


Valahogy nem fogok csodálkozni, ha nem kapok tőled semmi érdemleges választ ezekre.


"Ha tanultál, van használható szakmád vagy diplomád,akkor nincs gond."


Ezt magyarázd meg annak a több ezer jogásznak és közgazdásznak akiket kitermelt a felsőoktatás és most hamburgereket gyártanak meg takarítanak, mert a megszerzett tudásuk röhej tárgya lett.


"MAx tengődsz mosogatásból"


Meglehet. Az viszont, hogy egy odakint mosogató ötször annyit visz haza mint egy magyarországi diplomás, ugye már más tészta...


"ott nem is szoktak lakást/házat venni, csak akinek telik rá. A lakosság 60-70%-a bérletben él."


Ezt a baromságot nem tudom honnan szedted...


"Hány ember seggeli végig az általánost, hogy jó gimibe kerülhessen? Utána hányan tanulnak minél több matekot, fizikát..."


Lásd föntebb. Már ezerszer ki lett tárgyalva, hogy ugyanide jutunk ennek a végén is, csak a diploma típusa lesz más.

Amiből sok van, az inflálódik, fel kéne már fogni, hogy ha mindenki egyetemet végzett ötdiplomás nyelvzseni lenne az országban, ugyanúgy kalap szart nem érne egyikük se. Annyit érnének el, hogy megnövekedne a munkáltatók ingerküszöbe, és alapfeltétel lenne mindenütt az öt diploma és a huszonöt nyelvvizsga, azaz a népesség nagyobb része (akinek ez kimarad), az vagy éhendöglik, vagy koldul, vagy bűnöző lesz. Gratulálok, csodálatos megoldás!


"Ha nincs termelés, nem lehet magasabb fizetést adni, és addig nagyob kereslet sem lesz."


Van termelés, ez itt nem a Szahara. Van termelés, csak a hasznot ellopják, a tőkét kiviszik külföldre, a napi 25 órát güriző kulimunkásnak meg kiszúrják a szemét alamizsnával. End of story.


"Haver, egyed a füvet a mezőn, és lakj barlangba, és inkánn a fogyasztói társadalom része kívánok lenni."


Hja, amíg van fogyasztói társadalom. Ahogy írták előttem, az erőforrások végesek. Aztán egyszercsak eljő a "nincs tovább".A hitel és a nagy adók addig maradnak, amíg van, aki fizesse. Ha majd az utolsó keresőképes illető is lelép az országból, lesz 3 millió nyugdíjas meg 3 millió cigány, és nézhetnek majd egymásra hogy ki tartsa el a másikat.

2016. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:

Sajnos napról napra nehezebben, Kérdező. A kormánynak hála mindenki menekül innen, de olyan ostobák hogy fel se merül bennük, hogy a saját szavazóbázisukat ölik ki maguk alól. Nem véletlen hogy 2 millió munkaképes tart el 8 millió parazitát.

10 év múlva jó ha 250 ezer munkaképes fog maradni, ők meg majd a megfizethetetlen adók miatt lépnek le, és az lesz a vége amit 20:09 írt. Nagyon jó a válasza amúgy, kapta a zöld pacsit!!!

57%-os (első válaszadó) meg helyből kapta is a mínuszt a baromságaira.

2018. jan. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek veled Kérdező, szerintem is élhetetlen hely lett az ország, a politikusaink tettek róla. Na meg a sok dilettáns idióta szavazó, elég rázni nekik a kolompot, és már mennek is bégetve szavazni. Gondolkodni? Azt minek! Megteszi más helyettünk! Meee! Beee! Meee! Beee!


#1 aranyapám, ami itt van, annál lassan az anarchia is jobb lesz. De válaszokat akartál, hát legyen:

- Piacképes szakma, magas fizetés: ezzel lesznek bajok. Egyrészt, nincs annyi álláshely, hogy mind a 10 millió ember ilyen magas fizetést kapjon. Van 10-15 ezer mérnöki meg programozói állás, oké. A maradék több mint 9 millió emberrel mi a szándékod?

Másrészt ha mindenkiből mérnök meg programátor lenne, akkor kenyeret ki sütne? Buszt ki vezetne? A törött lábadat ki rakja rendbe?

Harmadrészt, amikor legutoljára mindenki csiliomos volt az országban, 1944-et írtunk. Százmilliárd milpengő ismerősen cseng? És ezt akarod vissza? Hát kongratyülésön, aranyapám. Hülyébb vagy, mint hat pár rendőrcsizma.

Kaptad a mínuszt.


#5 ez neked is szól. Csak mondom: ha nem lennének emberek akik szaréhugyé' állnak a kemence mellett, ülnek a volánnál vagy a rendelőben, akkor megbszhatod a tömérdek pénzedet, mert semmit nem kapsz érte.

Külföldön meg...amíg egy osztrák mekis burgerforgató annyit visz haza, mint nálunk egy senior programozó, szerintem ne fecsegj baromságokat. Te is kaptad a mínuszt.


#19 a gond csak az, hogy a lakosság nagy részének telik rá. Ki mondott neked ekkora sületlenséget? Hogy a 70% albérletben él, és nincs magántulajdona, de már csak statisztikailag se igaz az állításod.


#33 te Kínát akarod párhuzamba állítani Svédországgal? Ez most komoly?

Shanghaiban drága a lakás, akkor biztos Stockholmban is az...

Máshol valóban nem mondogatják, hogy szar az élet, hanem elkergetik, leváltják az uralkodásra alkalmatlan saját zsebre politizálókat, és valaki alkalmasabbat tesznek meg helyette. Idehaza viszont nincs egyetlen alkalmas se, cserélgetik a szart a vécében, nyígnak, hogy büdös van, de lehúzni a vécét egyiknek se jut eszébe.

Senki nem akar kukás meg pék lenni, egyszerűen arra világított rá a Kérdező, hogy konkrétan ők az értékteremtő emberek, nekik köszönhető, hogy civilizált környezetben élhetsz. És ennek ellenére ők vannak a legszarabbul megfizetve. Egy bankár úgy ötvenszer annyi pénzt keres, mint egy pék, miközben 0 értéket állít elő. Ha szerinted ez teljesen rendbe van, nem mi vagyunk a hülyék...


#36 az is opció, hogy NEM szavazol. Ez még eszedbe se jutott?

Idióta. Kaptad a mínuszt te is.


#42, kifelejtetted, hogy nálunk a legmagasabb a korrupció, a legnagyobbak a jövedéki adók, legnagyobb a munkanélküliség és a mélyszegénység is. Minek is kéne akkor örülnünk?


#58 ezt magyarázd meg a 4,6 millió mélyszegényünknek is kérlek :D a hahota idáig el fog hallatszani, ha megtetted.


#60 éljen a konzumidiotizmus! Igaz hogy 200 éven belül lakhatatlan is lehet miatta a bolygónk, de azért csak tobzódj bátran a jólétben! Az unokáidnak már nem lesz rá lehetősége. Ment neked is a mínusz.

2018. aug. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
A hatalman lévő párt politikusának látványosan és szorgalmasan takarítod az ánuszrózsáját a nyalószerveddel sokáig!
2018. nov. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim válasza:
2011-ben kérdezte az illető, és én most 2019-ben írok minden sokkal-sokkal rosszabb lett rabszolga tv.. a hiányzó munkaerőt nyugdíjasokkal töltik fel, a főiskolára 2 nyelvvizsga kell egyáltalán, hogy bekerülhess, az unió majdnem kitesz minket olyan dolgokat csinál a kormány, és ismét megszavazták őket 10.000 Ft-os utlványok miatt, kimondom nagyrészt nyuggerek és romák. Véleményem szerint nem éredemes vitatkozni, hacsak nem vagy valami nagykutyának a rokona, barátja, ismerőse nem terem babér külföldre kell menni, ott családot alapítani, nagyon nagy a kiszámíthatatlanság itt. Gazdász diplával nem kapni munkát és nyelvvizsga is van angol- német a hivatalokban, munkaügyikben meg 8 általánossal elücsörögnek. Nem is lenne ez baj, csak hogy nem értenek semmihez kérdezel tőlük valamit nem tudják, vagy félrevezetnek. Élhetetlen ország lett M.o. sok Uniós pénz lefolyt a Dunán, erre már ihatunk, de az biztos, ha a támogatások leapadnak, azt a lakosság fogja keményen megszívni, biztos nem azok, akik ellopták. Nincs mese menni kell, én jó magam idős gondozónak akarok menni kezdetben a benntlakás miatt, mivel tudom a nyelvet bár tisztában vagyok anyanyelvi környezetben jobban elfogom sajátítani szépen, lépni előre, végül check in ügyintéző szeretnék lenni egy német, vagy angol reptéren és persze család alapítást is csak küldölfön tudom elkézelni, annyira kiábrándultam innen, hogy megvátás lesz, ha még takaritani is kell diplomával, nem érdekel itt is azt kellene, mert csak a komákanak van jó munkája suli nélkül itt már megszűnt a tisztességesség minden formája. Egy jobb munkahelyet majd pont nem egy jó ismerősnek vagy rokonnak fognak adni, illetve a takarítás is ugyan olyna munka, tisztességes nem tudom miért kell lenézni a másik munkáját burger sütő meg egyebek említése. Az nem tetszik, hogy egyesek milyen fölényeskedőek a másikkal, tanultál volna programozónak az is telítve van lassan, nem ez a baj személy szerint nem akartm közgadász lenni, csak mivel alapból szegény a családom úgy voltam vele, hogy küzdök értük anyának ne kelljen kemény fizikai munkát végeznie, de szembe köpött a kormány, sok fiatal van hasonló helyzetben, becsödölt az ország. Ha újra kezedeném angolt tanulnék csak, semmi főiskola 4 év minusz az életedből meg sem éri, illetve olyan szakmát, amit szeretek jelen esetben fodrász illetve , ami szépséggel fogalkozik, de senki nem tudhatta, hogy olyan világ fog keletkezni, ahová, ha a pénzt talicskával öntik is, elvész az egész támogatás. Én egy szabolcsi kisvárosban lakom, de méga t.v.-ben is benne volt, hogy a polg mes mennyi kesst sikkasztott el, hiányzik egy inkubátor ház, egy tó, rally pálya ilyen összegek tűnnek el csak úgy, és ez csak egy kis város, akkor kormányzati szinten mi mehet, ha ez a nép kihal, ne is csodálkozzon senki.A fagyi visszanyal mindig, csak sajnos az ország vagyis az átlag ember sinyli meg nem a felelősök. Kérdező teljesen igazad van remélem már rendbe jöttél külföldön, sztem ne is gyere vissza Orbánisztánba leépülnél hidd el.
2019. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

az ország gyakorlatilag élhetetlen már most is...

munkahely a fővárost kivéve gyakorlatilag nincs, már Miskolcon se (ami az ország legnagyobb városa), a munkáltatók szart se fizetnek, nemhogy rendes bért, az árak megállás nélkül kúsznak felfelé, és kvázi 5 millió földönfutónk van,újabban már a kidobott sörösdobozok miatt is egymásnak ugranak az emberek, hogy ki vigye visszaváltani őket...

az olyanokról pedig még nem is tettem említést, mint a romokban lévő egészségügy, az általános korrupció, a toronymagas bűnözés

aztán amikor felelősségre is vonják a kormányt, vonogatják a vállukat, hogy nincs pénz rá...

aha, stadionra, Paks 2-re, meg belgrádi vasútra, arra bezzeg van pénz...már amit nem sikkaszt el helyből a Pénztáros Lőrinc...


19:26 kisapám, szerinted az az ideális munkaerőpiaci helyzet, hogy van 2-3 jól fizető állás, a többinél pedig épp csak annyit keresel hogy ne kerülj az utcára???

mert momentán most ez a helyzet, kisapám

milyen érdekes, Ausztriában, Németországban még kertészi vagy fagyiárusi fizetésből is meg tudsz jól élni, telik autóra, házra, nyaralásra, idehaza meg max. akkor ha programozó vagy

hogy mit tudok mondani helyette?

hát kisapám, mondjuk a pártok felszámolását, a politikusok legyilkolását, és olyannak adni a hatalmat, aki nem él vissza vele

a benzin úgy legyen olcsó, kisapám, hogy leszedjük róla a tömérdek jövedéki adót

milyen adókulcsot javaslok? a gazdag fizessen többet, mert neki van miből!

tessék kisapám, megválaszoltam a kérdéseidet

jöhetsz nyugodtan cáfolni (úgyse fogsz, mert tényeket nem lehet)


19:30 kevesebb adót fizetsz? akkor kisapám, te adót csalsz

nem csoda hogy ennyire nyalsz a Fityisznek, amíg ők vannak hatalmon, nyugodtan zsebrerakhatod az adót (aztán persze kummogsz nagyokat, hogy szarok az utak, szar az egészségügy, szar ez, szar az)

neked is mondom, kisapám: az olyan munkaerőpiac, ahol 2-3 állást leszámítva csak szarul lehet keresni, az SZARUL MŰKÖDIK!

szerinted ez így jó, kisapám? igen? ki a követendő példa? Venezuela?

külföldön, kisapám, megbecsülik a diplomátlan, kétkezi munkást is, és durván háromszor annyi pénzt keres odakint

érdekes, azok közül akik kimentek, egy se jött vissza azzal, hogy odakint de szar az élet

sőt, kisapám, a magyar gazdaságot konkrétan a külföldre menekültek hazautalásai tartják életben!

ennyit erről, tovább fölösleges magyarázni; ha ennyiből nem fogtad fel, akkor egyszerűen idióta vagy


19:32 vicces hogy ezt írod, ugyanis a főnökök pont így beszélnek a beosztottjaikkal...

a stílusának semmi köze ahhoz, kap-e munkát vagy sem, mellesleg tökre igaza is van


19:35 a kérdés elég könnyű, hogy te nem tudsz rá választ adni, az téged minősít


19:37 úgyvan kisapám, ami nem tetszik, kényes témát feszeget, azt töröltetjük...

csak vigyázzál kisapám, mert lehet nekem nem fog tetszeni a te képed, én is jelentelek, és kivágnak mint macskát egészségügyi sétára


19:44 külföldön kisapám, a keresetedből tudsz vásárolni lakást, mert ott ér is valamit a pénzed, és nincsenek ingatlanspekulánsok, ingatlanhiénák, akik rádsóznak egy bedőlt oldalú disznóólat 10 millióért, és még örülhetsz hogy ilyet is kapsz

a lakosság 60-70 százaléka bérletben él? ekkora idiótaságot honnan szedtél?

tisztán látszik hogy életedbe nem dolgoztál külföldön, mert nem futja rá neked, ezért hát savanyú a szőlő...ha neked nem lehet jó, másnak se legyen, igaz?


19:50 már megint te???

neked se ártana orvoshoz fordulnod kisapám, ilyen agykúrász fajtához

ő majd kikezel téged a kisebbségi komplexusaidból

ha mással nem, muszájkabáttal meg haloperidollal


20:02 ne nyelvtannáciskodj, válaszolj a kérdésre...ha tudsz!


20:38 és te gyárilag vagy ilyen hülye, vagy anyád ejtett fejre?


20:45 egyrészt ez az állításod baromság, hogy Londonban kétkezi munkából nem lehet lakást vásárolni

akkor gondolom az értelmiséget meg a diplomásokat kivéve mindenki a híd alatt lakik ugye?

ekkora baromságot...voltál valaha Londonban? tisztán látszik, hogy nem

az kimondottan magyar jelenség, hogy dolgozol látástól mikulásig, és 60 éves korodra ESETLEG összejön egy saját lakás, külföldön 2-3 év alatt helyből össze tudod spórolni egy kéró árát

Shaghai pedig Kínában van, köze nincs az EU-hoz, hiába citálod ide, jó hogy nem Indiával példálózol

máshol sokkal jobb a helyzet, kisapám, akkor is, ha nem ismered be, mert más országban nincs Fityesz meg Viktátor aki szétverje a gazdaságot, és hagyja a lakásmaffiát, ingatlanhiénákat szabadon működni

ráadásul külföldön nincs ingatlanlufi se, szóval már csak ezért is hülyeség az állításod

az emberek pedig nem azért keresnek keveset, kisapám, mert nem írnak új Failbookot, hanem mert a munkáltatók görények és bsznak normális fizetést adni

beengedtük ide a multikat, azt hittük, majd ők normálisabban fizetnek mint a magyar vállalkozók, erre kiderült, hogy ugyanazt a rabszolgabért kapod tőlük, csak épp a nyereségüket is kiviszik, mert hülyék lesznek itt befektetni

nem az a megoldás, hogy egyfolytában átképezzük magunkat meg szakosodunk az aktuális sztárszakmára, kisapám, hanem normális fizetést kell adni a kukásnak is, az árufeltöltőnek is, mindenkinek...magyarán szólva bérunió kell

amelyik multi meg erre nem hajlandó, ki kell penderíteni hogy a lába ne érje a földet

majd EKKOR lesz normális az ország gazdasági helyzete, kisapám, nem akkor, amikor 10-20 ezer ember jól keres, több millió meg szarul


20:49 igen kisapám, akkor mondjad, kire kéne szavazni!

ja hogy te se tudod, csak fröcsögtél egy jót, persze szigorúan az egészséged megóvása érdekében?

akkor szerintem kussoljál


20:54 kisapám, te tényleg azt hiszed, hogy minél több iskolával, minél nagyobb tudással több pénzt lehet keresni idehaza?

akkor te hihetetlenül naiv vagy, vagy hihetetlenül hülye...

tudod mi van? az van, hogy a diplomások jórésze se tud a szakterületén elhelyezkedni, mert nincs munkahely, ugyanúgy mehet árufeltöltőnek, biorobot szallagmunkásnak vagy közmunkásnak, mert hiába ült végig 10-15 évet az egyetemen, kitörölheti a diplomáival, mert nincs álláshely, nincs munka, hiába van színötös vörösdiplomád meg mittomén hány év szakmai tapasztalatod, sehova nem fogsz kelleni

erről nem az átlagember tehet, nem a szülők, nem a nagy gonosz Soros, nem az Érmelléki Kuglófember, nem az EU, de még csak nem is a Jóisten, hanem egyszemélyben a kormány, és a politikusok

erről pedig ennyit


21:06 aha, bővízűek a folyók, dúsak a legelők, kövérek a szántók...akkor ihatsz folyóvizet, ehetsz fűfőzeléket meg fakéregből főzött levest, mert amit fizetés gyanánt kapsz, azzal kitörölheted a segged


21:10 a feudalizmust esetleg nem akarod visszahozatni, a földesurakkal meg a zsellérekkel?

mert már csak az hiányzik, akkor fog igazán jól teljesíteni Orbánisztán!


21:12 jólvan kisapám, csak ki ne pukkanj mert csupa szar lesz itt minden...


21:14 igen, biztosan, kisapám...SZVSZ ha a kérdező elédállna, helyből olyan maflást lezavarna neked, hogy Záhonynál állít meg a sorompó

majd akkor nem lesz ennyire nagy pofád


21:16 mit fájsz itt még mindig, hülyegyerek?

megvertek a nyolcadikosok udvariszünetben, elvették az uzsikádat, és most itt neten hörgöd ki magadból a frusztrációdat?

szánalmas nyomorék


21:21 nem unod még a vergődésedet?

tegyél szívességet a világnak, és ugorj ki az intersziti elé

még fizetek is érte, csak tedd meg!

legalább a nyomorult kis életedben egyszer valami hasznosat is tennél, te sutyerák


21:28 visszajöttél te sutyerák?

fúúú de kis törperős vagy, nagyon izomszag lett itt!

SZVSZ valami tizenéves púpos kis gnómmajom vagy, aki a neten mer csak keménykedni mert a monitor megvédi a sallertől...überszánalmas vagy


21:30 az hát, "oroszlányhúgy"

mi van kisapám, már nem láttál a dühtől, mikor gépeltél?

azon csodálkozom kisapám, hogy anyád nem kapart el egy kutyaszaratóba a téged megillető helyre...

na kotródj a helyere, te ócska zugnetes takony proli


21:35 megint itt vagy te majomszájú?

ennyire nincs életed, hogy itt kapálózol egy kis figyelemért, te senkiházi?

akkora nulla vagy, kisapám, hogyha elmégy innen, azzal többen leszünk


21:40 na kisapám, izmozásról áttértél hazudozásra?

ezt a baromságot mondd meg kérlek annak a majdnem 5 millió embernek, aki a létminimum alatt nyomorog, hogy milyen könnyen és jó színvonalon él

ostoba kamugyáros selejt vagy, kisapám, eredj vissza a pöcegödörbe ahonnét előmásztál


21:49 de igen, kisapám, lehet magasabb fizetést is adni, csak nem kell ellopni a háromnegyedét

érdekes, kisapám, nálunk jóval kisebb országoknak, ahol fele ennyi termelés nincs, miből tudnak háromszoros bért adni a dolgozóiknak?

maradjunk annyiba, hogy lehetne magasabb fizetést adni, de nem akarnak, mert kapzsi görények mind


21:56 a kapitalizmus folyamatosan omlik össze, kisapám, ha esetleg nem vetted volna észre, a gazdasági válságok 100 százalékát a kapitalizmus okozza

tudod miből működött ragyogóan a kapitalizmus eddig? kölcsönökből, hitelből

és szerinted meddig lehet hitelekből, kölcsönökből megélni? mikor lesz az a pont, amikor az egész szarból épült vár összedől a saját súlya alatt?

megmondom neked: hamarosan!!!

felőlem legyél a fogyasztói társadalom része, kisapám, tegyed te is tönkrefele ezt a bolygót, aztán amikor majd eljön a "nincs tovább", a kezeidet tördelve ontod majd ocsmány patakokban a krokodilkönnyeidet, és mormolod hogy "jaj ittenem ittenem, mit tettünk, ha tudtunk volna..."

tudtátok ti, csak szartatok bele egy jókorát, konzumidióták


22:15 meddig akarod még égetni magad itt, te véglény?

szűnjél már meg, senki nem kíváncsi a magáncirkuszodra, oltottbohóc


1:30 kisapám, a kérdező meglátása teljesen jogos és korrekt, ugyanis ha nem tudnád, majdnem 5 millió nincstelenünk van a világban

de ez téged ne érdekeljen, kisapám, imádd csak bőszen a kormányt és a vadkapitalizmust, majd akkor is legyen ám nagy pofád, ha téged is elér a mélyszegénység, és örülhetsz ha nettó 47 ezerért szedheted a sörösdobozt az autósztráda mellett

ha szerinted a kérdező idióta, kisapám, akkor nézzél tükörbe egyszer, és csulázd szembe magad, ennyit érsz


1:36 szokjál hozzá kisapám, hogy nem mindenki élteti ezt a korrupt, kizsákmányoló, embertelen rendszert

ha te ilyen síkhülye ostoba vagy, hogy igen, az a te problémád, "hálából" majd téged is a tönk szélére juttat a kormány, legalább géped se lesz amint a baromságaidat irkálhatod


3:15 a kérdező az élhetetlen, aha, szabad tudnom, kisapám, te mennyi pénzt is keresel és hány óra munkával? a túlórákat is írd le kérlek, amit a munkáltatód bszik kifizetni ugyan, de ha nem mész be, kirúg...

na kisapám, kamuzzál valami hihetőt!


tőlem is kapta a mínuszt ez a sok húgyagyú idióta, tipikusan ezek a rohamdroidok azok, akik 2 kiló krumpliért megszavazzák újra meg újra a Fityiszt

2019. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!