Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavaztál...

Melyik pártra szavaztál tavaly? Megbántad? Kire szavaznál most?

Figyelt kérdés

A miértjét is írd le.

Köszönöm.


2011. okt. 30. 13:21
1 2 3
 11/23 Sz1u ***** válasza:
0%

- Melyik pártra szavaztál tavaly? ==> MSZP.

- Megbántad? ==> Nem.

- Kire szavaznál most? ==> Talán a DK-ra.

- A miértjét is írd le. ==> Azért, hogy Orbán idegösszeomlást kapjon!

- Köszönöm. ==> Én is a kérdést!

2011. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%

"A miértjét is írd le. ==> Azért, hogy Orbán idegösszeomlást kapjon!"


HAHAHAHAHAHAHAHA. Talán inkább röhög egy nagyot hogy az emberek 20%a még mindig ekkora birka.

2011. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Sz1u ***** válasza:
0%

#12


:) :) :)


Várd ki a végét! Le fogod tenni Te is 2,5 év múlva (vagy még hamarabb) a narancsszemüveged!

2011. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Jobbikra szavaztam, nem bántam meg. Hát, hogy még mindig rájuk szavaznék-e, azt nem tudom. Látnom kéne a kampányukat. De ha nem rájuk, akkor nem mennék el.
2011. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

"Várd ki a végét! Le fogod tenni Te is 2,5 év múlva (vagy még hamarabb) a narancsszemüveged!"


egyemmeg, buta kis mszp-s barátom! hát van élet a fideszen és az mszp-n túl is! miért hiszed hogy narancsszemüvegem van?

2011. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sz1u ***** válasza:

#15


"egyemmeg, buta kis mszp-s barátom! hát van élet a fideszen és az mszp-n túl is! miért hiszed hogy narancsszemüvegem van?"


Nos, okos barátom (mivel immáron barátok vagyunk)! Arra alapoztam a "narancszemüveget", hogy a védelmedbe vetted (vagy mellé álltál...nevezd, ahogy akarod):


"Talán inkább röhög egy nagyot hogy az emberek 20%a még mindig ekkora birka"


Ha én utálok valakit, nem állok mellé...


Utólad belátom, hogy óriásit tévedtem! A személyeskedésed még bele-belefér a Fidesz-fanok stílusába. A helyesírási hibáid tömkelege viszont egyértelműen utal arra, hogy honnan fúj a szél... Okoskám!

2011. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
már miért álltam volna orbán mellé? Ha az mszp-sek birkák szerintem akkor már fideszes vagyok?
2011. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

a csodát Istentől lehet csak várni:)

ezek a féreg patkányoktól semmit se várnék. idegen érdeket szolgál mindegyik, a megoldást én is valamilyen civil mozgalomtól várnék vagy legalábbis nem politikusoktól. a demokrácia egy zsákutca, mondjuk ebben a jelenlegi formában én demokráciába bújtatott diktatúrának nevezném, mert ez nem demokrácia ahol se véleményed se szabad gondolatod nemlehet mert börtön jár érte( kivétel ha nemhiába született vagy ekkor nagy nyilvánosság előtt hirdetheted a saját hülyeségedet)

2011. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Jobbik, Nem, Jobbik.

Az egyetlen normalitáspárti, idealista világszemléletet hordozó, tradicionális erkölcsiséget hirdető párt, ami sem Moszkvának, sem New Yorknak, sem Tel-Avivnak, sem Brüsszelnek nem hódol be.

2011. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%

"Az egyetlen normalitáspárti, idealista világszemléletet hordozó, tradicionális erkölcsiséget hirdető párt, ami sem Moszkvának, sem New Yorknak, sem Tel-Avivnak, sem Brüsszelnek nem hódol be."


Csak Teheránnak, ahol pedig üldözik a keresztényeket ;)

2011. okt. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!