Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megbántad, hogy a Fideszre...

Megbántad, hogy a Fideszre szavaztál?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Kisebbik rossznak vélted? Nem váltotta be az ígéreteit? ...stb, stb... (Ezek nem költői kérdések, csupán segítség a válaszadáshoz.)
2010. júl. 27. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem,mert nem szavaztam rá. Emlékeztem az előző kormányzására, és nem akartam,hogy újra tönkretegyék a kisembereket.
2010. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%

Én nem a fideszre szavaztam, rájuk sosem szavaznék... bár ha teljes vezetőváltás lenne elgondolkoznék.

Más pártra szavaztam, de így utólag megbántam azt is. Az Mszp-re kellett volna, hogy ne legyenek a fideszesek többségben. Az sem volt jó, de ezekhez képest.... A vállalkozóknak, a sok gyerekesnek és a gazdagoknak jó lesz. De nekünk csóró kis embernek?!

2010. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%

Épp ideje, hogy pár jobbikos vagy szoci beírja a szokásos süket dumáját, hogy eddig fideszes volt, de fél órával ezelőtt megtért :)))))


Emlékszem, a gyk-s beírások alapján a választás előtti egy év kb. azzal telt, hogy az egész ország folyamatosan ábrándult kifelé a fideszből és befelé a Jobbikba, aztán valahogy mégse jött össze a Jobbik 2/3-os győzelme.

2010. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert én a Jobbikra szavaztam, mert azt mondták az egyik mesében, hogy győzzön a jobbik.
2010. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
20:41, ha rám célzol, én a büdös életben nem voltam a Fideszes. (: Vélemények érdekelnek. Azt a 2/3-ot meg ne kiabáljuk túl, mert azt kb. 2 és fél millió ember szavazta meg. Sajnos sokan inkább otthon maradtak.
2010. júl. 27. 20:56
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

"Azt a 2/3-ot meg ne kiabáljuk túl, mert azt kb. 2 és fél millió ember szavazta meg."


Milyen 2/3-ot? A jobbik 2/3-os győzelméről beszélsz, amivel április első napjaiban hülyítettétek egymást? :)))


Az őszi választás után valóban el fog indulni egy kiábrándulási hullám. Miután a Jobbikról kiderül, hogy egy nagy lufi volt, ami már ereszt, egyre töppedtebb és ráncosabb, ezért a hőbörgö prolik szépen visszasorolnak a Jobbiktól oda, ahonnan jöttek - az MSZP-hez :)))))

2010. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
NEM! ... szavaztam senkire, mert nem tudtam eldönteni, hogy melyik érdemli meg, és most sem tudnám.
2010. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
mszp-re szavaztam, úgyhogy nem bántam meg...de baloldali szavazóként is az a véleményem, hogy annak ellenére, hogy a fidesznek volt pár alkotmányellenes döntése már most és egyes kormánytagok diplomáciai modora és hozzáértése a béka segge alatt van, azért nem ártana pár hónap kormányzás után a sárba döngölni őket, egy évet azért illene adni nekik....
2010. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem bántam meg. Még mindig a legkisebb rossznak tartom.
2010. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
21:02, rendben van, ez a te véleményed. (: Nem témához kapcsolódik.
2010. júl. 27. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!