Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hiszi el azt, amit a...

Ki hiszi el azt, amit a Szijgyártó Péter a kormányszóvivi mond nekünk - szinte napi rendszeresen - a "parlagi" magyaroknak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 12:28
 1/9 Sikoltó ***** válasza:
nyilvánvalóan politikai sablonszövegeket mond mint minden szóvivő aki a rendszerváltés óta mszp/fidesz kormánynál megfordult.
2011. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki a valóságtól függetlenül hinni szeretni. Hinni könnyebb, mint megérteni. Pláne megvizsgálni.
2011. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:D

Mindent elhiszek.

Most mit kell elhinni?

Majd én elhiszem.:D

Úgy van!

Mit is mondott?

Ki is mondta?

Ki az a Szijártó?

Mind egy.

Elhiszem csak ne kelljen foglalkozzak vele.Van elég dolgom anélkül is.És az (ám nem szerncsére!)sohase azon múlott,hogy mennyi a dolgom és mennyit is keresek, hogy épp ki mit haplatyol kifelé a fejéből.Az én dolgom az én életem és teszek rólla ,hogy ne kerüljek olyan helyzetbe,hogy holmi szélhámos politikusokon múljon a jólétem , a jókedélyem vagy bármi is ami rám vonatkozik.


Tehát, mi a probléma?:)

2011. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki az a Szijgyártó Péter?
2011. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem Szijgyártó,hanem Szijjártó:)
2011. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És nem kormányszóvivő, hanem miniszterelnöki szóvivő. Bár ennek ellnére mindig a kormány nevében beszél, de sebaj, azért szükség van mindkettőre.
2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek neki. Már miért tenném?

A saját hülyeségüket akarja lenyomni a torkunkon.


Az a sündisznós összekuszált szijjártós feje, persze hogy egy ideig még hallhatjuk a süket szövegét, barátaim, magyarok, annyi pénzért amennyiért ő "dolgozik" ?!

2011. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jéééééééééé Hogy te milyen könnyen felejtesz... Máris elfelejtetted,hogy a nyolc-éves kormány hogy dobálta a milliókat egymásnak ország pénzéből,mert az akori miniszterelnök parancsára milyen szépen lövöldözték az embereket a békés tüntetőket,törtek ujjakat dúvadaskodtak...micsoda gyönyörű látvány lehetett...legalábbis gyurcsánynak.
2011. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jéééé, nem is tudtam, hogy ha én valamit rosszul csinálok, akkor abból biztosan következik, hogy az utódom mindent jól csinál és maga a megtestesült tökély.
2011. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!