Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem félelmetes hogy az emberek...

Nem félelmetes hogy az emberek egy jelentősrésze még mindíg olyan pártokra X el, akik 21 év alatt, becsapták számtalanszor, képtelenek az ország számára hasznosan politizálni, és tönkretettek elkótyavetyéltek mindent?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 18:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

""Jó, mit kéne tenni? Annyit tudok csak csinálni, hogy nem megyek el szavazni.

(amúgy tudom hogy nem nekem írtál, de azt hiszed azzal, hogy itt térítesz bármi változni fog?)



Ez nem egy politikai oldal?

Nem itt lehet ilyenekről írni,vitázni, eszmét felfogást cserélni?


És sajnois nincs igazad.

Mert nem dughatjuk a fejunket a homokba, mert az olyan mintha a disznótoron a disznó szaladna a késbe!


Mit lehet csinálni?

Éllenük szavazni, ha másért ne akkor azért hogy jöhessenek létre új pártok. Hiszen a politika is a kereslet kínálat törvényszerűségein alapszik.

2011. dec. 5. 19:05
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"az ún. demokrácia (valójában demokrata köntösbe bújtatott diktatúraszerű valami)" " Ébredj Magyar, az ősi föld veszélyben..."


És te milyen rendszert szeretnél a demokrácia helyett (amely szerinted diktatúraszerű)? Csak nem a nyilasok még véletlenül sem diktatúraszerű rendszerét? :))

2011. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

<covenant> válasza:


Fehéren feketén gondolkodsz!

2011. dec. 5. 19:15
 14/21 anonim ***** válasza:
5%
48%-ot kérdeztem.
2011. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs szalonképes jelölt, az a baj.
2011. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

""covenant> válasza:


48%-ot kérdeztem


Tudom, azért nem válaszoltam!

2011. dec. 5. 19:30
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"Mit lehet csinálni?

Éllenük szavazni, ha másért ne akkor azért hogy jöhessenek létre új pártok. Hiszen a politika is a kereslet kínálat törvényszerűségein alapszik."


Szerintem egy ilyen döntésnek nem úgy kellene megszületnie, hogy az egyik pártot nem szeretem, ezért a másikra teszem a voksom. Vannak új pártok minden évben, csak egész egyszerűen a kampányidőszak alatt, amikor városonként milliárdokat költenek a reklámra szerinted milyen médiumon keresztül lehetne megszerezni a kopogtatócédulákból a szükséges mennyiséget?

2011. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Én a jobbikra szavazok
2011. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Én a fideszre szavazok.
2011. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%

Most az egyszer megértem, hogy lepontoztak, mert nem a kérdésre válaszoltam.

De arra felelve: valóban úgy látszik, az emberek semmiből sem tanulnak.

2011. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!