Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől libatolvaj Bajnai Gordon?

Selim a trolloló kérdése:

Mitől libatolvaj Bajnai Gordon?

Figyelt kérdés
Minden jobboldali hírportál úgy írja hogy libatolvaj Bajnai. Jót nevettem ezen a nevem mert megérdemli, de mitől lett ő libatolvaj?
2012. jan. 11. 03:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
45%
A takarmányt ki szállították: az szemenszedett hazugság!Szőlőcukros vizet itattak az állománnyal,mert nem vot már kaja,nem volt fűszer,nem fizettek a keltetőnek,a Kovács-busz nak,az őrzőknek (Wing)Ha Bajnai azt mondta volna fizetni kell,akkor fizettek volna.De nem tett semmit,ezért felelős attól függetlenül, hányan voltak még a vezérkarban!A Vidi telepen,átcímkézték a Németből vissza dobott,félig rohadt árut,és eladták itthon.Erre mit mondtok?
2012. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Jajj az ilyen "pártkato" beszólások annyira tetszenek... Megmondod a tutit, mi? Most teleszel a király? Nem számít, hogy fogalmad sincs kivel szimpatizálok, egyáltalán bárkivel is. Pártkatona vagyok ;>
2012. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 bumbi02 ***** válasza:
27%

Most lehet itt személyeskedni hogy Bajnai fan, meg pártkatona, meg hasonlók, előrébb nem leszünk...


Védd csak azt a tetűt, de nem tudom mit csinálnál ha te jutnál ezeknek a szerencsétlen embereknek a sorsára? Ha minden pénzedet elvenné valaki hiteles szerződésekkel alátámasztva hogy ez csak befektetés a részedről, és nincstelenné tenne, akkor is nyalnád a seggét?


Erre reagálnék.. (a többire is megtenném de a hozzászólásod stílusából látom hogy teljeséggel felesleges lenne mert úgyis csak egy bajnai fan pártkatona vagyok)


Orbán mi csinált a magánnyugdíjpénztárakkal? 3 millió emberről van szó. Nem 1000ről vagy 2000ről.. (nem tudom hány ember károsult a Hajdú BÉT ügyben de maximum ilyen kategoriát tudok elképzelni) .. 3 millió..


És rá van aggatva Orbánra a Nyugdíjlopó címke? nem igazán.



Nem vagyok keresztény, ateista vagyok, ennek ellenére az öngyilkosságra nem találok mentséget. Az ember úgy dönt hogy véget vet életének. Nézd meg azt a sok hajléktalan az utcán. Élnek. Van belölük elég sok. Az utcán, napról napra élnek. De még nem szúrták le magukat,vagy akasztották fel magukat, - persze többségük tehet arról hogy ott tart ahol - nem hiszem hogy az a liba tenyésztő nő hajléktalanná vált volna.. Szerintem a hajléktalanok a legjobb példák arra hogy az öngyilkosság sose indokolt. Gyávaság, az élet feladása önként. Elismerem azt hogy Bajnai által nagyon sok ember károsult, mert kimentette a cégből a vagyont.. De az hogy Bajnai lenne a hibás 1 ember haláláért (mert 1 emberről van szó, nem 4ről 9ről, 12ről vagy 30ról.. már mondták mindet ezek közül) az teljesen hülyeség.

2012. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a Jobbik segíthet az országon! Bajnai és a hazug MSZP leszerepelt, a DK-nak nincs hitele Gyurcsánnyal az élen, FIDESZből elég, LMP a leszerepelt SZDSZ utódpártja abból se kell. Csak a JOBBIK!
2012. jan. 11. 22:05
 35/40 bumbi02 ***** válasza:
29%
Oké, vázold fel kérdező: hogyan segítene a jobbik? Mivel jobb egyáltalán a JObbik mint a többi párt?
2012. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 adrian8124 ***** válasza:
Felesleges, szájról szájra terjedő baromságok helyett, olvassátok el ezt: [link]
2013. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 adrian8124 ***** válasza:
22%

"A kérdező kommentje:


Szerintem csak a Jobbik segíthet az országon! Bajnai és a hazug MSZP leszerepelt, a DK-nak nincs hitele Gyurcsánnyal az élen, FIDESZből elég, LMP a leszerepelt SZDSZ utódpártja abból se kell. Csak a JOBBIK!"


Szerintem pedig a JOBBIK lenne eddig a legfatálisabb tévedés az országban. Akiknek az volt a legnagyobb problémájuk, hogy milyen egyenruhában üljenek a parlamenti üléseken, ne vezessenek országot. A felszólalásaikat rendre földbe döngölik. Néha nézzetek parlamenti közvetítéseket. Vonán és Mesterházyn jókat lehet szórakozni.

2013. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
50%

Legnagyobb problémájuk az egyenruha? Épp az mszp és a fidesz ajvékolt, hogy 1000 éves magyar jelkép van Vonán, és ezért megbüntették!

Jót lehet nevetni sz*rházi-n, de Vonán nem tudom mit röhögsz. A legelhatározottabb, legfelkészültebb, legalkalmasabb párt a Parlamentben! Mindig nézem a Parlament TV-t, és én a legjobban nem nevetni, hanem szörnyűlködni szoktam, hogy mennyire elhiszi a sok vak ember a fidesz és az mszp szavait... MIÉRT? MIÉRT? MIÉRT?

Mindenki gondoljon bele, hogy a fidesz és az mszp összesen 20 évig volt hatalmon! Nem 2, nem 4, hanem 20! AZ RENGETEG IDŐ, rengeteg dolgot megtehettek volna Magyarország érdekébe, de ők csak eladták/eladják...

Hajrá Jobbik!

2013. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
11%

10 szónak is egy...jelenleg nincs olyan politikai erő, ami az emberek nagy többségének megfelelne és irányítani tudná az országot. Tehát marad az acsarkodás a napi anyázások, hogy erre a kis kérdésre adott válaszok is ilyen indulatos válaszokkal, személyeskedéssel teli, egymás tiszteletét még hírből sem ismerő hozzászólásokkal lettek teli.

Sokszor jó magyarnak lenni, de most...

2013. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

[link]


ezért hivják libásnak.....

2016. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!