Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina miből élne...

Morvai Krisztina miből élne meg, ha Magyarország kilépne az EU-ból és őt is menesztenék, mint EP-es képviselőt?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell neki állandóan szembe mennie azzal, amiből most nagyon jól megél.
2012. márc. 8. 22:19
1 2 3 4 5 6
 1/58 Shai-Hulud ***** válasza:
58%

Megélne, hidd el.

Ő pont az a fajta, aki megtalálná a módját.

Hiszen eddig is megtalálta, nem?

2012. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
49%
Ne magadból indulj ki! Nem mindenkit csak a pénz érdekel! Tudod vannak olyan emberek, akiknek fontos a magyar nép sorsa, és jövője! Az epben nem azért ül, hogy felvegye a fizetést, hanem hogy képviselje azokat, aki bizalmat szavaztak neki. Illetve ha már más nem teszi meg, kiálljon a magyar érdekekért, beszámoljon a valódi problémákról, és emlékeztesse a nagyképű eus vezetőket a gazságaikra. Szerintem érdemes lenne megnézned pár felszólalását, észrevennéd hogy a többi hazaárulóval szemben, ő nem megélhetési politikus!
2012. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 Shai-Hulud ***** válasza:
37%

Hát biztos valami testi munkát kellene végeznie.

Bár ahogy elnézem, abból nem élne meg ilyen jól.

2012. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
77%
Visszamenne Baló Gyurihoz, aki eltartaná.
2012. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
75%
Mivel jogász és egyetemi docens, ezért lenne munkája, meg van is...
2012. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
54%

"Visszamenne Baló Gyurihoz, aki eltartaná."


Miből tartaná el a Baló, ha nem lenne kihez futnia siránkozni?

2012. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
88%

- jogász diploma

- bírói szakvizsga

- LL. M (Master of law)

- Ph. D tudományos fokozat


Szerintem azért tudna mit kezdeni...

2012. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
53%
Bumbi, teljesen igazad van. Mr.Paranoia meg csak éljen és tartsa el a családját (ha van) merő hazaszeretetből, és ne kapjon érte egy fillért sem. Menne így is? Remélhetőleg nem tudom azt meg hogy milyen is az amikor választást nyer a jobbik és merő hazaszeretetből viszik még azt ami megmaradt.
2012. márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 bumbi02 ***** válasza:
71%

Mr Paranoia!


Gúnyolódsz, pedig nem veszed észre hogy én se szeretem a jelenlegi pártokat, én se szeretem a megélhetési politikusokat, én se vagyok se kormánypárti, se a parlamenti ellenzékpártján..


Csak míg én el fogadom azt hogy aki politikában odáig jut hogy bekerüljön a parlamentbe, az már egy üzletet lovagol meg, és pénzért csinálja, te ugyanezt gondolod minden pártról, kivéve a Jobbikról. Pedig ugyanolyan párt mint az Mszp, vagy az Lmp, vagy a Fidesz...


A Jobbik észrevette hogy van egy hatalmas be nem töltött űr a magyar választók körében: a "nemzeti oldal"...Gyorsan csináltak Árpádsávos zászlót, megkeresték azokat a pontokat amikre leginkább harap az általuk megcélzott tizenéves réteg, illetve a minden pártban csalódott 30+os réteg, mint például a cigány kérdés, fújj kommunizmus, enyhe rasszista színezet, nyugat utálat, kapitalizmus ellenesség...


Válság időben az ilyet meg lehet lovagolni... A szélsőség, a demagóg, mindig válság időszakban erősödik meg. Ha az emberek jól élnek, nem különösképpen érdeklik a radikális megoldások.. De ha már úgy érzik hogy csak ez segíthet, akkor radikális változást. (lásd Hitler NSDAP-je mikor tudott felfutni, mikor NO nyakig benne volt sz*rban, nem nácizom le a jobbikot félre ne értsétek, csak a példa megállja helyét)


A Jobbik felismerte hogy itt van egy hatalmas réteg akik kiábrándultak a rendszerváltó pártokból, mert nem látnak eredményt, illetve itt egy hatalmas leendő választópolgári réteg (14-18 évesek) akiknek könnyü a fejükbe ültetni hogy Árpád Szent Vére csörgedezik ereinkben...


Csak közben azt ültetik fületekben (a kuruc.infoval egy vonalon) hogy csak Ők az Igaz párt (kuruc.info azt hirdeti h csak Ő a független média kb..) mindenki más megélheti politikus..., minden más média elfogult.. És igen, mindenki más elfogult, mindenki más megélhetési politikus abba a brigádba akik ott ülnek és tetriszeznek.. Csakhogy a Jobbik is az.. Észre kéne venni, nem pedig azt bégetni amit épp a Vezér mond...



Az a baj a pártfanatikusokkal (tök mind1 hogy Jobbikos vagy Mszps, vagy Fideszes) hogy nincsenek saját gondolataik. Az aktuális párt média (kuruc.info, HírTv, ATV) elültet egy gondolatot a fejébe, és utána éjjel nappal azt szajkózza... Kényelmes elhinni azt tálalás módot ami a kedvelt pártot állítja be jóként és a többit gonoszként..


Na mind1, így estére kicsit hosszasra sikeredett.. Lehet gúnyolódni Paranoia, csak nem ártana ha lenne a gúnyolódás mögött valami érdemleges érvelés is..

2012. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
20%
Mr.Paranoia nem meggyőzhető Bumbi (igaz, én sem), csak neki még realitás érzéke sincs. Elhiszi amit a jobbik szajkóz a nagy hazaszeretetről, ami gyakran ki is csúcsosodik néhány Fradi meccsen, betyár sereg összejöveteleken, Toroczkai, Zagyva "úr" kirohanásain. Ha egy népnek tényleg ez kell, úgy meg is érdemli a sorsát.
2012. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!