Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a családi pótlékot Erzsébet utalványba akarják majd ideadni? Ez a tervezet, Réthely ötlete.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 16:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%
Nekem van egy olyan gyanúm,hogy pár éven belül a családi pótlékot megfogják szüntetni ezek a férgek.Remélem addigra eltakarítjuk őket.
2012. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jó ötlet. A sok család, aki a csp-t eddig elköltötte cigire meg piára, most majd legalább élelmiszert vesz belőle.
2012. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is jó ötlet! Csak több elfogadó helynek kellene lennie! Gyakorlatilag ugyanaz mint a Ticket Restaurant kajajegy csak itt a pénz az államnak megy s nem a franciáknak kik tonnaszámra tudták kitalicskázni a pénzt az országból.
2012. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon helyes. Azt nem lehet a játékgépbe dobálni.
2012. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő ötlete, hanem neki kell kidolgozni ápr. 15.-ig.

Megnő az esélye a Lázár testvérek CBA birodalmának a támogatásának!

Ha nem vigyázunk, jövőre a fizetés egy részét is abban adják majd készpénz helyett!

2012. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Elsőkének: Ezek a férgek? :D Hát hiperpigmentált barátom inkább vegyék el az összes támogatást az olyanoktól, mint a te fajtád, aki két marokkal áll ha valami ingyen van, de elbújik, ha csak fel kellene söpörni a szemetet.
2012. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én nem értek ezzel egyet!! Van amikor előző hónapból rendezetlen számlákat tisztázok ki belőle, villany, vízszámla, mikor melyik...vagy a gyereknek tönkremegy a cipője azt kell venni, vagy gyógyszereket kell kiváltani! Aki meg a kisebbség miatt helyesli, annak nem sok esze van..gondoljátok nem fogják eladni áron alul, hogy piát és cigit vegyenek belőle???
2012. ápr. 1. 16:47
 8/30 anonim ***** válasza:
73%
Ne légy nevetséges. Ki kell bővíteni az elfogadóhelyek körét és akkor nem lesz gond, ha cipő vagy gyógyszer kell. Alkoholra, alkoholtartalmú italra, cigarettára, bármilyen más dohánytermékre ne lehessen használni.
2012. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
igen? És vissza is adnak belőle ha valami kevesebbe kerül? Nem vagyok nevetséges, te nem érted hogy KEVESEBBÉRT majd eladják az utalványt és készpénzből vesznek alkoholt, cigit és készpénzből játékgépeznek! Mint ahogy az élelmiszersegélyes száraztésztákat adták el olcsón ezek a réti niggerek!
2012. ápr. 1. 17:11
 10/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak a kedves roma kultúra miatt lehet itt sopánkodni kedves nagyokos kérdező, ahogy te azt gondolod. Az összes csóró pubira vonatkozik, aki ezt a bevételt képes elverni alkoholra, persze váltsák csak át olcsón. És mi lesz az eredménye te nagyon okos ember? na mi? Igen az, hogy kevesebbet tudnak, na mire költeni? Akármire, nagyon helyes. És mi az akármi? Hát az akármi, mint az alkohol. Nagyon okos. Mindjárt okosabb lettél ugye? Jah, nyilván nem:D
2012. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!