Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bérpótló is Erzsébet utalván...

A bérpótló is Erzsébet utalványra érkezik? Lent

Figyelt kérdés
Ez azért már kezd vicc lenni.Nem elég,hogy a családosokat szivatják,most a munkanélküliekkel folytatják.A 22.800 Ft nyomorpénzt is ERZSÉBET utalványon akarják küldeni.Ez aztán valóban a legális és tömeges kivégzés.Ha annyira jó ötlet ez egyesek szerint(amit kétlek)akkor a politikusok miért nem ebben az utalványban veszik fel a milliós fizetésüket?Például Orbán Vitya a közpénzből felvett fizetését,miért nem jegyben kapja?Vagy pl.Matolcsy barátunk?
2012. ápr. 4. 13:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
17%

Szívatják a családokat? Ki is jár jobban az új adózással? muhahahaha...

Nagyon helyes! Az erzsébet utalványt nem sok kocsmában fogadják el, ellenben elfogadják csak Mezőkovácsházán 7 helyen is.

Orbán pedig nem segélyt kap, hanem fizetést.

2012. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Ez még csak egy ötlet, én tegnap hallottam róla először a híradóban. Lehet, hogy semmi sem lesz belőle. Várjuk ki a végét.
2012. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Már a Tesco is elfogadja....
2012. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
61%

14:00 Valóban? Van gyereked? Te jobban jártál? Nekem most vettek el havi szinten 12.000 Ft-ot. A családi adókedvezmény SEM a 2 gyerekes alacsonyabb bérű családok javát szolgálja.

Az Erzsébet-utalvány szép és jó dolog, csakhogy az, aki eddig sem a kölkére költötte a csp-t, hanem a kocsmába vitte, az ezután is eladja a jegyet értéken alul, és piát vesz belőle. Te szereted, ha megmondják, hogy hol vásárolhatsz és mit? Mert a CBA, Coop és Reál az egyik legdrágább, a tescot meg inkább ne is említsük. Pelenkára, tápszerre, ruhára nem beváltható. Akkor miről beszélsz????????????????????

2012. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
40%
Igen van gyerekem, 3 is. A Coop és egyéb multik egyébként a nagy tétel miatt a LEGOLCSÓBBAK.
2012. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
első válaszolónak írnám, hogy nekem pl van két gyerekem, és ha hiszed ha nem, ez a tény egyáltalán nem jár együtt azzal, hogy vedelek, és pöfékelek. Ez a legújabb amivel össze tudják ugrasztani az embereket. A gyermektelent a gyermekessel, a házast az olyannal aki élettársi viszonyban él, a betegeket az egészségesekkel, a nyugdíjasokat az aktív dolgozókkal, és lehetne még sorolni. Oszd meg és uralkodj...mert amíg az emberek így utálkoznak észrevétlenül lehet lopni...Szerinted az most kinek lesz jó, ha a bözséből a coop, és real között évi 350 milliárd lesz szétosztva?( legalábbis a kormány terve ez) Gondolkozz picit...majd rájössz...anyit segítenék, hogy a hal mindig a fejétől bűzlik.
2012. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

saját magam hozom fel példaként :

gyermekem egyedül nevelő , tisztességesen dolgozó apuka apuka vagyok . nem szenvedünk igazán hiányt .

tesco-ba járok vásárolni , meg a sarki kisboltba.(szoktam cigit is sört venni .)

ne szabják már meg nekem , hogy hol költsem el a pénzem !

2012. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló. Nem mindenhol. Nálunk itt a közelben van egy coop, ilyen 28-300 Ft-ig van náluk tej, liszt is 200-nál kezdődik, tészta 400-nál, fél kilósok. Ez drága. Olcsóbbat nem rendelnek. Bébiétel, ami a tescóban 270 Ft, a coopban 360 Ft. Lehet hogy nagyobb coop üzletre igaz amit írsz, de szerintem akkor járunk a legközelebb az igazsághoz ha azt mondjuk hogy változó. Az üzletvezetőn múlik, mit rendel, és az árrés lehet üzletlánconként azonos, de az üzletvezető pl dönthet úgy, hogy drágább terméket rendel.
2012. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
56%

Akár hiszed akár nem, népességfogyás figyelhető meg.

Legyenek egyenlőek akik nem vállalnak gyereket, és a gyermekesek? Miért is? Miért is ne kellene támogatni a családosokat? Ki is lesz a jövő? Aki most gyorsan feléli a fejlődést, vagy az utód? Ki fog téged eltartani öregkorodra?

ÉS miért lenne a büdzséből kidobás, ha a reálban van elköltve? Az jobb volt, amikor egy francia cégen ment keresztül a cafeteria?

A sodexoval pénz vándorolt ki az országból, az erzsébet utalványon legalább az államnak van haszna.

2012. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!