Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja a fidesz kicsinál...

Miért akarja a fidesz kicsinálni a becsületesen dolgozó, egyre kevesebb fizetéssel rendelkező embereket?

Figyelt kérdés
Dühös vagyok, VIKTOR VÁLASZOLJ!!!
2012. ápr. 17. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Hogy távozzanak az országból. Nem értem a kormánynak ez miért jó, de itt egy népritkítás folyik.
2012. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

olvasd el :

[link]

2012. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elolvastam!

Tönkretesznek minket, hazug csalók, mi vagyunk az áldozatai az ő jólétüknek!

2012. ápr. 17. 00:55
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan azt folytatják mint az mszp csak ök nem olyan hülyék hogy be is vallják mint anno Gyurcsány.Csinálnak egy-két kisebb törvénymódosítást hogy úgy tünjön csinálnak valamit közbe szart se érnek amit a látszat kedvéért csinálnak!


Addig volt a mézes mázas szöveg amíg hatalomra nem kerültek utána a nagy buzdítás az egyharmados többségért amikor ez is megvolt már csak hátra tett kézzel kell ülni!

Amikor Orbán azt mondta hogy a "magyar néppel van a baj" ezzel is azt üzente hogy oldjátok meg ti a problémáitokat a beigértek csak kampány szöveg volt most már miénk a hatalom!

Néha kimegy szónokolni hogy így meg úgy meg kell védeni a magyar családokat meg munka meg stb és a nép már tapsol és ujjong!Orbánék meg visszavonulnak elégedetten ugyan úgy lószart nem csinálni!

2012. ápr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez a problémátok, hogy "becsületesen dolgozók" vagytok, de egyikőtök sem tud felmutatni semmit, a munkaviszonyán kívül.
2012. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Nagy marhaság van a belinkelt cikkben!

Egyébként a kérdés értelmetlen.

2012. ápr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

"Ez a problémátok, hogy "becsületesen dolgozók" vagytok, de egyikőtök sem tud felmutatni semmit, a munkaviszonyán kívül."


Mondja ezt egy hű Fidesz fanatikus gondolom.

Kisvállalkozó vagyok, 15 éve van meg a végem, nagyon jól ment évekig, de amióta a nagyszerű Fideszed meghozta a szarabbnál szarabb törvényeit, azóta elgondolkodtam h bezárom a boltot, mert többet fizetek az államnak majdnem, mint ami a nyereségem.

Mellesleg h teremtsek én munkahelyet, mert ugye ez lett volna a célkitűzése Viktorkának, mikor már így is el kellett küldenem 2 embert,mert nem bírtam fizetni őket az új adórendszer, és a várható sok szarság miatt.

Ahogy írták előttem, ment a duma h milyen jó lesz, ahelyett meg csak rosszabb lett, nem is kevéssel.

Nem lettek új munkahelyek, nem javult a gazdaság egy cseppet sem, ráadásul az államadósság is nőtt, úgy h egy valag pénzt belenyomtak. Ez tényleg szép teljesítmény.

A kicsiktől elveszik, ahogy a kérdező írta, a nagyoknak meg odaadják. Egy normális társadalomban a nagyoktól kéne elvenni, mert ők tudnak nélkülözni pár ezer Ft-ot, és a kicsiknek adni, h több mindent tudjon vásárolni, és esetleg azzal még a gazdaság is jól járna, ha több vásárló lenne a magyar piacon.

Én az úgymond kis emberek mellett állok, bár nem panaszkodom anyagilag, de ahogy kihasználja őket a kormány, az már nevetséges.

Kíváncsi leszek mi lesz majd évek múlva, mikor a kisember már nem tudja a tojást megtermelni, állatot tenyészteni, növényt termeszteni, mert nem éri meg neki mert mindenét elveszik. Majd lehet behozni akkor a sok szart külföldről és méregdrágán megvenni.

A következő törvény lehetne az kedves Fidesz, h aki 150 alatt keres, attól egyből vegyük el az összes fizetését, és akkor nem kéne új adókat kitalálni. A fele fizut persze adjuk oda a gazdag Oláh-nak, h tudjon még egy Mercit venni a purdénak.

2012. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*van egy cégem...sorry..
2012. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Van egy kisvállalkozásod, ahol állításod szerint több alkalmazottad is van, de mégsem keresel 150 ezret? Hát elég szégyen, amit művelsz. Ráadásul az új adóval és ha nem keresel 150 ezret nem bukhattál csak max 10 ezret. Hogy számoltad, hogy eddig kijött két ember is? Nagyon habi ember vagy te...
2012. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Ne aggódjatok, én is el vagyok keseredve a helyzet miatt. Mióta a fidesz van, azóta kb 50 ezer ft-tal nőttek a kiadásaink, és kb 30-cal csökkent a fizunk.... Tehát a fidesz kivett a zsebünkből 80 ezer ft-ot. Mondván, hogy jobb lesz minden...hm. Idén januárban kiment a férjem külföldre. Megyek utána ősszel. Az ország most elveszít két, nyelvet beszélő, szorgalmas, értelmes, diplomás fiatalt. Egész egyszerűen azért, mert addig szorongatott minket, hogy ez már régen nem a hazafiasságról szól. Arról kellett döntenünk, hogy nem vállalunk gyereket, vagy kimegyünk és kint megtehetjük.


Én nem szavaztam rájuk, nem is fogok soha. De azt sem tudom kire szavazok legközelebb. Jelenleg senki nincsen, akire nyugodt szívvel tenném a voksomat.


Én amúgy valamit nem értek. És ez nem csak a fideszre vonatkozik, de talán rájuk a legjobban. Azért ezen ti is elgondolkodhatnátok.

Hogy lehet az, hogy a kampányidőszakban, a kiadott programnak lényegében az 5%-a sem igaz? Nézzük miről van itt szó: Én, mint elviekben FELELŐS választó, elolvasom a programot, nem pofára szavazok. Igyekszem mindent megtenni, hogy megfontolt döntést hozzak. DE az általam elolvasott program, az egyetlen eszköz arra, hogy tájékozódjak, eközben az említett paksaméta fikció. Ők is tudják, én is tudom. Hogy lehetséges az, hogy emellett mindenki elmegy? Ez egy hivatalos szavazás, fontos, ami megtévesztésen alapszik. Tehát jogilag nagyon súlyos büntetés jár érte. De mindig, minden választáskor az ellenkezője történik annak, amire szavazunk. Ezek szerint, a kormány mindig az egyetlen, aki ép bőrrel megússza azt, hogy hazudik, és engem félrevezetve megszerzi a szavazatomat. Ezért miért nem lázadunk fel? Olyat írjanak abba a nyomorult programba, amiért a kezét tűzbe teszi. Megcsinálja, mert én azért szavazok, amit állít. És az nem kifogás, h "nem tudtuk, h ekkora sz.a.rban van a ktsgvetés" Ugyan! Pontosan látják ellenzékként, milyen a ktsgvetés. Hiszen belelátnak, és az embereik között volt olyan poszton az MSZP alatt, aki a ktsgvetéssel foglalkozott. Csukott szemmel??


A kérdésedre válaszolva, azért teszi ezt, mert saját magukat nem akarják megadóztatni, arra vágynak, hogy nekik több jusson. És mindig a "középosztályon" akarják bevasalni a 10 millás ország költségvetésének a bevétel oldalát.

2012. ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!