Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, ahhoz, h. Fidesz...

Mit szóltok, ahhoz, h. Fidesz 39%-on áll, Mszp 25%-on?

Figyelt kérdés
Szonda ipsos közvéleménykutatás szerint, szerintetek is lesz narancsos bukta 2014-ben? Büntetnek az átvert választók vajon?

2012. ápr. 19. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Neked ebből úgy tűnik? :)))
2012. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem minden a bizonytalan választókon fog múlni, vagyis óriási jelentősége lesz a kampánynak. Mivel a Fidesz kampányban nem túl erős, és az ellenzéknek rengeteg témája lesz, amit felhozhat, szerintem nem kizárt, hogy kormányváltás lesz.
2012. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
A bukta az lenne, ha fordítva lenne. De az az ország buktája is lenne egyben. 2014-ben a Fidesz fog győzni. A 2/3 nem lesz meg, az egy egyszeri alkalom volt. Azt viszont rossz látni, hogy minden negyedik embernek már most átmosták a buksiját (sőt a DK-val együtt minden harmadiknak).
2012. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 doboszoli ***** válasza:
83%

Van, akinek most "mossák át a buksiját", van akinek már két éve átmosták.

Te melyik vagy?

2012. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Valójában, a Fideszből "kiábrándultak" biztos nem mentek át az ellenzékhez, inkább azok közé tartoznak akik még nem tudják... Nem lesz itt semmilyen bukás, még 2/3 is meglehet.
2012. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem lesz bukás,mert az új választási törvény nagyon megnehezíti a más pártra való választást.

Azon nem csodálkozom,hogy az MSZP jobban áll,mert nem a gazdagokat pártolja.

Függetlenül attól,hogy nem vagyok szoci ez a véleményem.

2012. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Inkább csak felbátorodtak az MSZPsek. 2010ben például elég gáz volt MSZPsnek lenni nyíltan.
2012. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

Ez a biztos szavazók szerinti százalékos állás. Ha a bizonytalanokat is hozzáveszed, akkor a Fidesz vezet simán, egyedül kormányt alakíthat.

Most lehet meg leszek kövezve, de én marhára örülnék neki, hogy ha a Fidesz most kihasználná azt, hogy szinte biztos a következő győzelme is, meglépne olyan dolgokat amiket már a rendszerváltás óta halogatunk. Vagyis a gazdaság helyreállítását, amihez sajnos megszorítások kellenek. Nem lenne jó a megszorítás nekem sem, de hosszútávon megérné.

2012. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%

#7.

Most is az.

2012. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%

"Van, akinek most "mossák át a buksiját", van akinek már két éve átmosták.

Te melyik vagy?"


Mindkét körből kimaradtam. Szerencsére több a választási lehetőségem, mint azt a csőcselék gondolná.

2012. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!