Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen adókat akar még a...

Milyen adókat akar még a kormány bevezetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néztem a híradót, és most szembesültem azzal, h lehet h megadóztatják a telefonálást és az internetet.

Ez már nem az első adó amit jövőre beterveznek. És még az év felénél sem járunk.

Mi lesz a következő szerintetek? Munkába járási adó? Ajtónyitási adó? Egyszerűen már vicc, lassan már az adót is megadóztatják.

Mennyire értetek egyet a kormány adópolitikájával? Ti miket vezetnétek be, miket törölnétek el? Illetve ezt az internetes, valamint tranzakciós adót engednétek?



2012. ápr. 20. 19:02
1 2
 1/12 Valaki0702 ***** válasza:
76%

Internet és telefon adó nem lesz mivel kib@szott nagy ön gól lenne.

1. Azonnal tönkre menne a T-mobil, Telenor, Vodafone, Blou mobil stb.

2. Annyira fellázadna a nép, hogy a Fidesszel együtt mennének a szemét dombra és röhögve azt mondanák nekik, hogy "HAHA ha 47 ezerből meglehet élni akkor szemétből is"

.

3. Több ezer tüntetés lenne.

4. Új adót majd akkor hoznak ha Matolcsynak megint túl nagy fantáziája lesz.

2012. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Futóverseny-adót

[link]

2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, de biztos lehetsz benne, hogy

1: Előbb oldják fel a kezüket sósavban, mint hogy kiadást csökkentsenek

2: A nyugdíjasok továbbra is szent tehenek maradnak

3: A hívők tíz perc alatt megmagyarázzák neked, hogy ez lényegében nem is adó

4: Ha tiltakozol, közlik, hogy bezzeg szerinted biztos jobb volt Gyurcsány alatt, és dögölj meg.

A következő nagy trükk az nem adóemelés lesz amúgy, hanem az állampapír-vásárlás.

2012. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

levegőadó

szexadó

Ajtóadó.A házak ajtó adó alá essenek ha sok az ajtó,több adó.

Küszöbadó

Kéményadó

Aranyhörcsögadó

papagájadó

díszhaladó


Minden számítógépbillentyűlenyomásért külön adó.

Monitoradó

Kertadó

Faadó

Rohadó

Kerékpáradó és kerékpározásadó,minden megtett km után 10 ezer Ft.

Sapkaadó. Aki nagyobb méretű sapkát hord több adót fizet.

Akin nincs sapka az azért fizet adót.

Akin van sapka az pedig azért.


mivel most sokan spórolnak az üzemanyagon, adóztassuk meg azokat is aki nem vesz üzemanyagot, mondjuk mintha vennének havi 100 litert, aki kevesebbet az fizesse plusszba a különbözetet :D


fórumadó:

5Ft minden hozzászólásért

1Ft minden elolvasott hozzászólás után


Enneek a sok adónak riadó lesz a vége.

2012. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
most hallottam,hogy szeretett vezérünk jobb keze /M.GY/bevezeti az ÉLET adót!A tervek szerint aki ebben a kis országban él/életkortól függetlenül/és a havi jövedelme nem haladja meg a nettó 10 millió ft.-ot,köteles a jövedelme 95 százalékát a válságra való tekintettel az államnak befizetni, a maradék 5 százalékot meghagyják hamuban sült pogácsára ha netalán/szemét módon/külföldre költözne.
2012. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenhez se fohászkodjatok az adók eltörléséért, mert bevezetik az imádságadót.
2012. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Megadóztatják az adatforgalmat? Legalább kevesebb hülye kérdésre kell hülye választ adni :)
2012. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Egy másik helyre írt hozzászólásom ide is beillesztem, a lényeg, Te honnan máshonnan szednéd be az EU által megkövetelt, kikényszerített újabb adókat:

"Bokros Lajos szerint őrültség minden forgalom után szedett adó, szerinte a lakosság ingatlanvagyonára kellene újabb adókat kivetni.

Az biztos, ha most a másik kormány lenne és ez a pénzbevételi nyomás, akkor az ingatlan alapú adók különböző formáit vezetnék be. Ezzel is támogatva azokat az erőket amelyeknek az újabb célja a lakosság maradék ingatlanvagyonának a felvásárlása, valamint 2014 után a termőföldek fölvásárlása.

Az a durva, hogy az adókat kényszer hatására veti ki a kormány, és a kényszerítő erők ellen nem tiltakozik senki. Azért kell újabb adókat kivetni, mert a kötelezettségszegési eljárás lejárt, nincs ol a fenntartására, és kellett valami amibe belekössenek, az pedig az, hogy 2013-ban az államháztartás hiánya 0,25 %-kal több lesz az előírtnál, azaz várhatóan 3,25 %, de ez valójában csak két év múlva fog kiderülni, a biztonság kedvéért minket most megbüntetnek, azaz elvesznek 500 millió euró kohéziós támogatást, ha nem vetünk ki újabb adókat a 2013-as költségvetés miatt. Tudjuk, hogy az EU-ban milyen következetességgel tudják megjósolni a jövőt. Szóval ezért kell most újabb adókat kivetnie a kormánynak.

Ezt az egész EU IMF szörnyet kellene szétrugdosni, ő miattuk vannak az újabb és újabb adók!!!!!!

[link]

"

2012. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Honnan szedném be?Inkább kinek nem adnék ki:-)))Bizony én ezt a sok C....ny ingyenélőt nem nézem jó szemmel, és szerintem nem én vagyok az egyetlen.Persze, nincs munka, de akkor menjen kötelező kapálásra, zöldség gyümölcs termelésbe dolgozni, (valahogy úgy mint a TSZ világban)
2012. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

A Matolcsy-Orbán agytröszt kiapadhatatlan forrása az újabb és újabb eszement adóemelési ötleteknek.


Nehogy 2014 előtt véget kelljen vetni a mostani nyuggerszocializmusnak.

2012. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!