Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító? Jobbik kell...

Nem felháborító? Jobbik kell ide, mondom én.

Figyelt kérdés

Láttam egy beszélgetést vmelyik nap a közszolgálatin.

A 4 pártból beszélt egy-egy ember az ügynöklistáról és a múlt feltárásáról.


A fidesz-mszp csak beszélt összevissza, ezt kideríteni, azt aláírni, ilyen olyan elmélkedés, hogy nyilvánosságra kell hozni. Világos mellébeszélés volt az egész.


LMP - nem volt meghatározó hozzászólása.


Jobbik megmondta, nem gumicsont kell, hanem kitolni azokat az aktákat sorban és hozzáértők átrágják magukat rajta.



Olyan hazugságok mennek itt, abszolút hülyének nézi a fidesz/mszp az embereet. Nem is értem, hogy van ilyen vastag bőr...


Szerintem már senkinek sem lehet kérdés, hogy a Jobbik kell ide, aki hülye mellébeszélések helyett cselekedne, és végrehajtana... HAtározott, és objektív hozzáállás nélkül csak ez a tökölés fog menni évtizedekig, nem hogy elszámoltatás, mivel HOLLÓ A HOLLÓ NEM VÁJJA KI A SZEMÉT.


2012. ápr. 21. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindegyik cselekedni és végrehajtani akar, meg kevesebb megszorítást akar és fene nagy ellenzék mindaddig, amíg kormányra nem kerül.Most a Jobbik játssza ezt.
2012. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
a fidesz meg az mszp egymásra mutogat, a jobbik emellett felismeri a valódi problémákat, nem érdekel ki mit mond, a jobbikra szavazok 2014-ben
2012. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Akkor szavazzatok a Jobbikra.Aztán majd ha az is megszedte magát, legalább lesz még egy párt, amelyik mutogat.
2012. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Na de jó, jön a Jobbik, aztán mindenki tudni fogja ki volt ügynök harminc éve. Na bumm, ettől olcsóbb lesz a kenyér vagy a benzin? Nem.
2012. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel semmi újat sem mondtál. Mindannyian tudjuk, hogy egyedül a Jobbik képes hazánkat gazdaságilag is felemelni.
2012. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Treb ***** válasza:
78%

De jó lesz ha megtudjuk hogy ki mit csinált régen. Aztán éhendöglünk.

Már az is rémisztő hogy egy ilyen pártra akár ellenzékben is, de szüksége van az embereknek.

2012. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Legutóbbi szavazás során a fideszesek is szentül meg voltak győződve, hogy a magyar gazdaságot egyedül a fidesz képes felemelni.Ijesztő, hogy egyesek még mindig hiszik...

Hány pártot kell még végigpróbálgatnia a magyarnak, mire végre rájön, hogy teljesen egyforma mind,csupán a nevük különbözik?

2012. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

"De jó lesz ha megtudjuk hogy ki mit csinált régen. Aztán éhendöglünk."


Ettől persze éhendöglenénk, de szerintem külön lehet és külön kell választani a kettőt. Úgy is lehet segíteni az országon gazdaságilag, hogy közben feltárjuk a múltban elhallgatott dolgokat.


Ha nem történik különösebb változás, én is a Jobbikra szavazok majd két év múlva.

2012. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, hogy most kik a besúgók senkit nem érdekel.
2012. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak egy dolog, hogy ez éppen fontos vagy sem. Lehetne bármilyen titok, ugyanez a eredmény nélküli emélkedés megy csak. JA meg ugye a 20 évre titkosítások... A Jobbik tuti előszedne mindent a padló alól, és határozott felelőségre vonás következne, nem csak mellébeszélés...
2012. ápr. 21. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!