Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító? Jobbik kell...

Nem felháborító? Jobbik kell ide, mondom én.

Figyelt kérdés

Láttam egy beszélgetést vmelyik nap a közszolgálatin.

A 4 pártból beszélt egy-egy ember az ügynöklistáról és a múlt feltárásáról.


A fidesz-mszp csak beszélt összevissza, ezt kideríteni, azt aláírni, ilyen olyan elmélkedés, hogy nyilvánosságra kell hozni. Világos mellébeszélés volt az egész.


LMP - nem volt meghatározó hozzászólása.


Jobbik megmondta, nem gumicsont kell, hanem kitolni azokat az aktákat sorban és hozzáértők átrágják magukat rajta.



Olyan hazugságok mennek itt, abszolút hülyének nézi a fidesz/mszp az embereet. Nem is értem, hogy van ilyen vastag bőr...


Szerintem már senkinek sem lehet kérdés, hogy a Jobbik kell ide, aki hülye mellébeszélések helyett cselekedne, és végrehajtana... HAtározott, és objektív hozzáállás nélkül csak ez a tökölés fog menni évtizedekig, nem hogy elszámoltatás, mivel HOLLÓ A HOLLÓ NEM VÁJJA KI A SZEMÉT.


2012. ápr. 21. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, ha a Jobbik nem csak leszámolni akarna mindenkivel, mert ettől még szar.an lesz az ország, csak páran megnyugszanak, hogy ezeket is elkaptuk, reggel pedig fel kell és gondolkodik, hogy mit egyen. Ezért kell a Jobbik?
2012. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

Szedjük elő a száz évvel ezelőtti dolgokat, hadd rágódjon azon a birka nép kenyér helyett...Figyelemelterelésnek elsőrangú lenne.

Ki a francot érdekelnek a besúgók?!Voltak, vannak, lesznek.

Ideje lenne már olyan pártnak felbukkanni, aki a jövőért tesz érdemben valamit, de nem a nép nyúzásán keresztül!

2012. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
24%
úgy látszik a kommunizmus áldozatait magasról leszarják, a holokauszt áldozataihoz egyből ugranak és segítenek
2012. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!