Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már nem pofátlanok a sokmillió...

Már nem pofátlanok a sokmilliós végkielégítések?

Figyelt kérdés
A számtalan adóemelés mellett elsikkadt egy adócsökkentés: Megszűnik, a 2, illetve 3,5 millió feletti végkielégítések 98 %-os különadója. Ez most hogy van? A FIDESZ ezt 2010-ben még annyira fontosnak tartotta, hogy az erről szóló törvény megsemmisítése miatt korlátozták az Alkotmánybíróság hatáskörét. Akkor azt mondták, hogy az emberek akaratát teljesítik. Most, hogy lassan majd eljön az idő, hogy fideszes káderek is kikerülnek a parlamentből és az önkormányzatokból, már nem olyan pofátlan az a pár 10 milla?

2012. ápr. 23. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltételezem, hogy hazudsz, de ezt hol olvastad/hallottad, kérdező?
2012. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is olvasta valahol a Start-lapon. Saját maguknak nem korlátozzák a bejövő pénzeket. Így is alig tudnak megélni a jövedelmükből!
2012. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

""Megszűnik, a 2, illetve 3,5 millió feletti végkielégítések 98 %-os különadója.""


Erről nem hallotam. Légyszives linkelj egy oldalt ahol erröl irnak.

2012. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt is írják például, meg mindenütt, ahol részletesen ismereteik a Széll Kálmán 2-őt:


[link]


Talán nem kéne egyből hazugságot emlegetni. Itt most komolyan gondolja valaki, hogy én kitalálok egy sztorit, és kérdésként felteszem? Én mielőtt ilyesmit feltételezek, előtte inkább picit körülnézek...

2012. ápr. 23. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De.
2012. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

" FIDESZ ezt 2010-ben még annyira fontosnak tartotta, hogy az erről szóló törvény megsemmisítése miatt korlátozták az Alkotmánybíróság hatáskörét."

Kijavítanálak. Ez csak ürügy volt, a valódi ok, ami miatt korlátozták az az volt, hogy nem sokkal később lefoglalhassák a magánnyugdíj-pénztári megtakarításokat, amibe máskülönben tuti beleszólt volna az alkotmánybíróság.

2012. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de mégis csak ezt mondták.
2012. ápr. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!