Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ki a roma?

Jobbikosok! Ki a roma?

Figyelt kérdés

Elméletben tételezzük fel hogy a jobbik kerül hatalomra, meg is tudja tartani azt, majd kialakítva a csendőrséget, önkényesen nekiáll rendet rakni.


Hogyan és mi alapján döntik majd el ki a cigány és ki nem az? Ki a bűnelkövető és ki nem az? Vagy rögtön ítélő bíróságok lesznek? És nekem ha horvát vér is csörgedezik az ereimben és sötétebb bőröm, én is rettegjek majd?


2009. júl. 14. 21:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

és a Jobbik hogyan fogja csökkenteni a cigánybűnözést?

szép, és jó amit leírsz, meg elmondanak neked, persze hogy hiszel nekik, csak a nagy kérdés : hogyan fogják kivitelezni?

honnan lesz bevétele az országunknak?

erre válaszolj.

2009. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem helyes, hogy a törvényeink szerint a tőkeerős nyugatiak sz.arért-h.úgyért megvehetik a magyar földet és bérlők lehetünk majd a saját országunkban; szerintem nem helyes, hogy az eleve tőkeerős multik olyan kis adóterhek mellett kereskedhetnek az országunkban, hogy simán lenyomják a magyar kis és középvállalkozókat; szerintem nem helyes, hogy nettó befizetők vagyunk az unióban; szerintem nem helyes, hogy az oktatásunk színvonalát a béka segge alá süllyesztették; szerintem nem helyes, hogy a két legkiszolgáltatottabb réteget - cigányság és nyugdíjasok - csak négy évente veszik észre a pártok, mint könnyen megvezethető és olcsón megvehető szavazókat; szerintem nem helyes, hogy egy teljes társadalmat vádolnak rasszizmussal és kirekesztéssel, csak mert a társadalom tagjai a mindennapi életükben rendszeresen tapasztalva a cigányság fokozott arányát a bűnelkövetők között, fellépést sürgetnek a cigánybűnözés visszaszorítására - Amelyet nem erőszakkal, hanem valódi integrációs programokkal képzel el a Jobbik is, amellett persze, hogy a mostani erőszakszervezetet, ami ugyebár a rendőrség, meg kívánja erősíteni a hatékonyabb bűnözés elleni fellépés érdekében.


Aki szerint ezek a dolgok így jók és helyesek, annak lelke rajta...

2009. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
oké, de még mindig nem válaszoltál a "hogyan?" kérdésre.
2009. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hogyan és mi alapján döntik majd el ki a cigány és ki nem az? Ki a bűnelkövető és ki nem az? Vagy rögtön ítélő bíróságok lesznek? És nekem ha horvát vér is csörgedezik az ereimben és sötétebb bőröm, én is rettegjek majd?



Cigány az cigány. Magyar magyar. Itt nem származásról,vallásról vagy bőrszínről van szó,hanem viselkedésről. Horvát vér is van benned? Nekem semmi bajom sincs a horvátokkal (bár 1848 miatt neheztelek kicsit rájuk) A jobbik nem fasiszta,hanem radikális.


Én se legyek már azért fasiszta mert fel vagyok azért háborodva mert valaki nem dolgozik és jobban él mint én,pedig napi 8órát melózok. Meg azért adózzak hogy 40cm-es kilátót építsenek 40millióért? (Szerintem ezt mondhatom minden dolgozó honfitársam nevében) Én se várom el hogy eltartsanak. Ha ez a fasizmus,hát legek fasiszta.

2009. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na még annyit mondanék hogy mikor ellopták a telómat,azt mondta a rendőr hogy nem tud mit tenni mert 20ezer alatt van. Nem egyszer volt úgy, hogy fákat vágtak ki a földemen,de mivel megélhetési lopás így nem csináltam semmit.
2009. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!