Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Magyari Péter komolyan...

Ez a Magyari Péter komolyan gondolta az alábbi írást Gyurta Daniról, vagy csak feltűnési viszketeksége van?

Figyelt kérdés
sportgeza.hu/2012/london/cikkek/velemeny/gyurta_es_en/

#olimpia #Péter #magyari
2012. aug. 2. 23:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Ó persze, a szívem megszakad érte, hogy benne nincs annyi üzemanyag, amivel kivonszolhatná magát az olimpiára...

Ha majd Pulitzer-díjas lesz (ami a Római Birodalom újjászületését követő harmadik hanuka negyvenötödik ezredmásodpercében fog megtörténni), akkor írok már egy blogot arról, hogy hát igen a Magyari, de én is milyen szépeket szoktam írogatni GYK-n.

Sokaknak fáj az a plusz 5 millió...

2012. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
0%
Ebből a kérdésből az látszik, hogy nemcsak írni nem tudsz ("viszketegség" a helyes írásmód), hanem olvasni és szöveget értelmezni sem.
2012. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Üdvözöllek rabbi!
2012. aug. 3. 18:46
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó, kifejtenéd bővebben, hogy te hogy értelmezed ezt a cikket?
2012. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Sz1u ***** válasza:
55%

A cikk szerintem csak arról szólt, hogy Gyurta Danit mindenki ünnepli (jogosan) - pedig "csak" a munkáját végezte.


Pedig tényleg csak a munkáját végezte!


A civil ember, ha bármilyen jól is végzi a munkáját (legyen az újságíró... asztalos... kovács...) a kutyát nem érdekli.


Ettől függetlenül én is büszke vagyok Danira!

2012. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
31%
Kedves kérdező! Ezek szerint úgy gondolod, hogy aki tud helyesen írni és nem agyhalott, az csakis zsidó lehet? Szerintem túlzol, a nem zsidók között is van sok értelmes ember - kár, hogy te nem tartozol közéjük. Azért remélem, a szakmunkás bizonyítvány megvan!
2012. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Akkor azt magyarázd meg, hogy miért nem neked ad itt igazat mindenki, miért fikázzák ezt a szarrágót és miért szavaznak le téged? Miben lenne neked igazad?
2012. aug. 3. 22:10
 18/27 anonim válasza:
43%
Ja, ha sok hülye bizonygat valamit, akkor biztos nekik van igazuk, értem már. Gondolkodni senki nem szokott itt?
2012. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj,hogy rossz a cikk. Értem én,mit akart kihozni,de a humor nyelve éles, és aki nem jól használja azt megvágja.


Meg azért vegyük tudomásul,hogy aki azt szeretné,hogy címlapon szerepeljen foglalkozásában elért sikerével kapcsolatban,ahhoz olyan foglalkozást kell választania.

Miért nem állt férfi modellnek,lett énekes, sportoló ,akkor ő is ott ülhetne. Bár megjegyzem, ott is csak azok kerülnek a címlapokra,akik a legjobbak..

Ha nem elég elismerés a fizetés,akkor keressen más munkát..

2012. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, ki hogy van vele, de én a munkámba nem fektetek annyi energiát, mint Gyurta vagy más sportoló a csúcsteljesítmények elérésébe, szóval ne hasonlítgassuk már ezt a két dolgot... Már ha ez volt a mondanivalója annak a hülye cikknek. De szerintem több is van mögötte. Mindegy...
2012. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!